SİTEDE PAYLAŞIMDA BULUNMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ

Gönderen Konu: Dışkının bembeyaz olması hastalık belirtisi mi ?  (Okunma sayısı 552 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24 Ekim 2016, 13:55:50
Okunma sayısı 552 defa

Sevval KIŞLAL

• Yeni-2-Üye

• **

• 60
Merhaba. Kuşum yaklaşık bir aylık. Bize geldiğinde 2 haftalıktı. Ve dışkısı kocaman bembeyazdı. Sonrasında ben ona yem vermedim. Dilimden besledim bir sure cunku kabuklu yemleri kıramıyordu. Bu donemde dışkısı düzeldi. Daha sonrasında kabuksuz yem aldım. Cok fazla yiyor. Dışkısı yeniden resimdeki gibi bembeyaz oldu. Acaba neden? Hastamı? Yardım edermisiniz? crying

24 Ekim 2016, 17:02:55
Yanıtla #1

Onur TATAROĞLU

• Global Moderator
  • Silver-1-Üye

• 1.541
  • Kişisel İleti
    DATÇA/MUĞLA
Şevval hanım öncelikle dışkı normal değil ama her zaman hastalık belirtisi değil beyaz diski pankreas sorunu demek ama kusunuz yavru olduğu için çok ihtimal vermedim ben siz biraz dal darı yedirin ona normal kabuklu yeme bir an önce alışmasını saglayin
Onur TATAROĞLU
40 YAŞ HAYVANSEVER
PROF. SHOW JUMBO ÜRETİCİSİ 0 507 563 50 60 instagram "tatarogluonur" Facebook "onuronur"

24 Ekim 2016, 17:17:02
Yanıtla #2

Sevval KIŞLAL

• Yeni-2-Üye

• **

• 60
Şevval hanım öncelikle dışkı normal değil ama her zaman hastalık belirtisi değil beyaz diski pankreas sorunu demek ama kusunuz yavru olduğu için çok ihtimal vermedim ben siz biraz dal darı yedirin ona normal kabuklu yeme bir an önce alışmasını saglayin

Oncelikle cevap verdiginiz icin cok tesekkur ederim :) haklisiniz bende kucuk oldugundan dolayi olabilecegini dusunuyorum. Dal dariyi denicem insaAllah. Kabuklu yemi koydum bugun cok zor kiriyor ama bi kac tane kirdi zamanla alisir diye dusunuyorum.

09 Mayıs 2019, 08:46:34
Yanıtla #3

Halil UYSAL

• Yeni-1-Üye

• *

• 3
Şevval Hanım merhaba, konuyu hortlatmış olacağım da kuşunuzun bu durumu düzelmiş miydi? Benim kuşumda da bir süredir böyle bir durum var. Sizinkinin sonucunu merak ettim.

09 Mayıs 2019, 08:50:24
Yanıtla #4

Halil UYSAL

• Yeni-1-Üye

• *

• 3
Onur Bey merhaba, benim dişi kuşum yaklaşık 7 aylık. Görünürde hiçbir sorunu yok. Sağlığı sıhhati gayet iyi görünüyor. Şu sıralar yuvaya girip çıkıyor epey vakit geçiriyor orda. Ancak yaklaşık bir haftadır dışkısı bembeyaz. Kıvamı normal. rengi bir acaip. fotoğraftaki sağdaki dışkılar ona ait. Bir sorun var mıdır? Ne diyebilirsiniz.

09 Mayıs 2019, 08:52:18
Yanıtla #5

Sevval KIŞLAL

• Yeni-2-Üye

• **

• 60
Şevval Hanım merhaba, konuyu hortlatmış olacağım da kuşunuzun bu durumu düzelmiş miydi? Benim kuşumda da bir süredir böyle bir durum var. Sizinkinin sonucunu merak ettim.

Merhaba. Uzun zaman onceydi nasi duzeldi Ne surede duzeldi hatırlamıyorum ama ek birsey yapmadim. Sapasaglam bir erkek kusum var suan hic bir sey olmadi. 😌