Gönderen Konu: Kümes üretim malzemeleri  (Okunma sayısı 343 defa)

Cemil ERCAN ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21 Nisan 2018, 22:15:03
Okunma sayısı 343 defa

Fatih ÇEVİK

• KIVGADER Dernek Üyeleri
  • Gümüş-2-Üye

• *

• 527
Geçtiğimiz hafta itibariyle muhabbet kuşu üretimini sonlandırmış bulunuyorum.
Elimdeki kuşları sahiplendirdim ve elimde kalan malzemeleri öncelikli olarak toplu olarak satmak için bu ilanı açmış bulunuyorum.
Malzemelerin hepsi sağlam kullanılır durumda olup tek kötü taraflari kirli/pis olmaları alan arkadaş güzel bir temizlik dezenfekte yaparak kullanmalı.

2 adet 1 metrelik 5 kapılı (1 adet de büyük kapı ben yaptım) Salma tipi kafes :  ( sıfır fiyati 150 lira civarı)

8 adet 45 cm lik üretim kafesi. 3 yaylı bi tane akıllı yemlik kapısı. ( sıfır fiyati min 30 lira)

6 adet büyük boy beyaz renk plastik folluklu yuvalik. Kontraplak değildir malzemesi kalitelidir. ( sıfır fiyati min 30 35 lira civarı)

1 adet 7 dilim termostatli Koçtaş markası yağlı radyatör.

1 adet yem eleme makinası. Markalı bişey değil, marangoz yapımı ama standart bi ürün.

1 adet ahşap mazemeden led ışıklı stüdyo kafes.

1 adet yarışma kafesi.

Tüm kafesler için yeterli sayıda suluk, mamalik, devrilmez mamalik, akıllı yemlik.

Hepsi toplu halde 350 liraya verilecektir. Gerek alış fiyatının, gerek güncel fiyatlarının cok cok altında belki de 5te 6 da biri fiyatinadir.

Yukarıda söylediğim üzere tek kusurları pis olmaları, işlerin yoğunluğu sebebiyle temizlik yapamadım.

İletişim 05327385360

Şehir Dışı gönderim malzelerın çok büyük yer kaplaması sebebiyle uygun olmayacaktır. Bi dobloyla alıp gidebilirsiniz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih ÇEVİK
Jumbo Hobici
31 Yaş
Bankacı
İstanbul

22 Nisan 2018, 09:50:55
Yanıtla #1

Onur TATAROĞLU

• Global Moderator
  • Gold-2-Üye

• 1.497
  • Kişisel İleti
    DATÇA/MUĞLA
Hayırlı alışverişler Fatih bey sizden güzel kuşlar almıştım yazık olmuş inşallah en kısa zamanda hobiye donersiniz
Onur TATAROĞLU
40 YAŞ HAYVANSEVER
PROF. SHOW JUMBO ÜRETİCİSİ 0 507 563 50 60 instagram "tatarogluonur" Facebook "onuronur"

25 Nisan 2018, 15:14:53
Yanıtla #2

Fatih ÇEVİK

• KIVGADER Dernek Üyeleri
  • Gümüş-2-Üye

• *

• 527
Hayırlı alışverişler Fatih bey sizden güzel kuşlar almıştım yazık olmuş inşallah en kısa zamanda hobiye donersiniz
Teşekkürler onur bey.
Bakalım bi süre dinleneyim ilerde ne olur bakacağız.
Derler ya eline kuş pisligi deyen kolay kolay kurtulamaz bu işten die. Bizimki de o hesap olabilir :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih ÇEVİK
Jumbo Hobici
31 Yaş
Bankacı
İstanbul

21 Mayıs 2018, 11:27:37
Yanıtla #3

Murat AKTAŞ

• Yeni-2-Üye

• **

• 78