SİTEDE PAYLAŞIMDA BULUNMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ

Gönderen Konu: Hastalığı nedir?  (Okunma sayısı 284 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06 Haziran 2018, 13:50:48
Okunma sayısı 284 defa

Yaşar AKYILDIZ

• Yeni-2-Üye

• **

• 35
Herkese hayırlı ramazanlar arkadaşlar. Kuşum bu şekilde öksürük hapşırık arasi bir ses cikariyor. Genel durumu iştahı iyi. yaklaşık bir aydır bu sekilde ara ara bu sesi duruyorum. Bazen bir dakika sürdüğü de oluyor. Sizce bu nedir tedavisinde ne yapmaliyim?
https://youtu.be/wtDCUMK-f8c

06 Haziran 2018, 15:57:27
Yanıtla #1

Hakan YAMAN

• Bronz-2-Üye

• 316
    • Grafik Tasarım
Geçmiş olsun üst yolunum yolu enfeksiyonuna benziyor. Kuşlarınızı öncelikle ayırmanızı tavsiye ederim. Hasta kuştan dışkı örneği görebilir miyiz? Kuşlar şuan ki mevsim geçişlerinde hava değişiminden etkilenmiş olabilir cereyanda kalıyorsa kafesin konumunu değiştiriniz.
Grafik Tasarımı Uzmanı/Öğretmeni
www.hakanyaman.net
Hobici
İZMİR

06 Haziran 2018, 23:55:56
Yanıtla #2

Yaşar AKYILDIZ

• Yeni-2-Üye

• **

• 35
Cevabınız için teşekkürler. İkisini ayirmak için çok geç sanırım. Çünkü ayni hastalik dişidede var. Dışkıları bu şekilde. İştahta bir problem yok. Daha önce yeşil olan solunum yolu hastalığı geçirmişti. Durduğu yerde hırıltı gibi bir ses cikariyodu. Neo terramycin kullandim geçti. Bu hastalik için ne öneriyosunuz( dün manydonoz sapi vermiştim bunuda ekleyeyim)

07 Haziran 2018, 01:22:38
Yanıtla #3

Hakan YAMAN

• Bronz-2-Üye

• 316
    • Grafik Tasarım
yine neo terramycin kullanabilirsiniz, enrocure ya da baytril de kullanabilirsiniz ardından 3 gün probiyotik 3 gün multivitamin vermeyi unutmayın.
Grafik Tasarımı Uzmanı/Öğretmeni
www.hakanyaman.net
Hobici
İZMİR

07 Haziran 2018, 04:56:39
Yanıtla #4

Yaşar AKYILDIZ

• Yeni-2-Üye

• **

• 35
Teşekkürler cevabınız için. Daha once neo terramycin kullandim hastalık tekrar etti. Enrocure bulmaya çalişicam

07 Haziran 2018, 14:45:40
Yanıtla #5

Ünal YILMAZ

• Silver-2-Üye

• 2.904
Geçmiş olsun üst yolunum yolu enfeksiyonuna benziyor. Kuşlarınızı öncelikle ayırmanızı tavsiye ederim. Hasta kuştan dışkı örneği görebilir miyiz? Kuşlar şuan ki mevsim geçişlerinde hava değişiminden etkilenmiş olabilir cereyanda kalıyorsa kafesin konumunu değiştiriniz.
"De ki: Benim Namazım, ibadetim, hayatım ve ÖLümüm hep ALemlerin Rabbi Allah içindir."

(EN'AM/162)

ÖLECEĞİZ ÖLECEĞİZ MÜJDELER OLSUN ÖLÜMÜ ÖLDÜREN RABBE SECDELER OLSUN.

H@Y@T@ D@İR

17 Haziran 2018, 07:24:51
Yanıtla #6

Yaşar AKYILDIZ

• Yeni-2-Üye

• **

• 35
Arkadaşlar enrocure 5gun kullandim. Hala ayni sesi ara ara cikariyolar. Önerebilceginiz başka ilac varmi?