SİTEDE PAYLAŞIMDA BULUNMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ

Gönderen Konu: Muhabbet Kuşu Uzun Kanatlarını Niye Döker  (Okunma sayısı 290 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28 Haziran 2018, 22:06:44
Okunma sayısı 290 defa

Engin IRMAK

• Yeni-1-Üye

• *

• 2
Merhabalar Benim 2 Tane muhabbet Kuşum vardı Ramazan bayramında Memlekete gidip geldim 3 günlüğüne dişi kuş ölmüş yemi suyu herşeyi tamdı bir rahatsızlığıda yoktu erkek muhabbet kuşum 1 haftadan beri sinirli ve saldırgan Kanat tüyleri birinde 3 uzun tüy dierinde 4 tane var Şuanda ucamıyor ve cok tüy döktü avcumun dolduracak kadar hala kaşınıyor dışkı olayına baktığımda aşırı kalın ve büyük hafif sulu yapıyor yaz ayı malum ev sıcak oluyor işe gittiğimden klima çalışmıyor erkek muhabbet kuşum 30 kelimeye kadar konuşuyor cevap atınca cevap veriyor eski haline göre durgun bir Hastalık mı var acaba tavsiyeniz nedir ustalarım cevaplarsanız sevinirim Saygılarımla  pray

29 Haziran 2018, 11:28:03
Yanıtla #1

Ayhan OTÇUOĞLU

• Global Moderator
  • Gold-2-Üye

• 932
Anlatıklarınızdan teşhis koymak pek kolay değil. Kuşa 3-5 gün vitamin verin. Tüyde olabilir. Kanatlarını stres kaynaklı olarak kendiside çekmiş olabilir. İç mantardan kaynaklı yine kendi tüylerini çekmiş olabilir. Geçmiş olsun. Tüyleri çıktıktan sonra tekrar çekerse iç mantar tedavisi uygularsınız.
Makina Mühendisi
Hobi Amaçlı Üretici
Manisa Kanaryacılar Cemiyeti,
Bilezik No:45 TKF 450
MANİSA
Youtube Kanalım:  https://www.youtube.com/channel/UCifGojSHCWeOYSgVlWMHCrQ

30 Haziran 2018, 00:14:14
Yanıtla #2

Engin IRMAK

• Yeni-1-Üye

• *

• 2
Anlatıklarınızdan teşhis koymak pek kolay değil. Kuşa 3-5 gün vitamin verin. Tüyde olabilir. Kanatlarını stres kaynaklı olarak kendiside çekmiş olabilir. İç mantardan kaynaklı yine kendi tüylerini çekmiş olabilir. Geçmiş olsun. Tüyleri çıktıktan sonra tekrar çekerse iç mantar tedavisi uygularsınız.

Ayhan Ustam Bugün veterinere götürdüm Stresten Dolayı olduğunu Söledi ishal de var dedi ishal ilacı ve mama verdi Saolun Teşekürler