SİTEDE PAYLAŞIMDA BULUNMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ

Gönderen Konu: Albino Jumbo muhabbetimin cinsiyetini söyleyebilirmisiniz  (Okunma sayısı 306 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15 Temmuz 2018, 15:09:14
Okunma sayısı 306 defa

Hakkı ŞENYURT

• Yeni-2-Üye

• **

• 61
Yavruyken aldığım bir çift Jumbo yavru ikisinde erkek çıktı diyordum ama küçük olan tam kızıştı düz duvara tırmanıyor albino da ara ara ötüyordu ama bu gün baktım diğer kuşum ayak atmaya kur yapmaya başladı sanki cereside kahverengiye dönüyor gibi kafam karıştı sizce erkek mi dişimi ???

15 Temmuz 2018, 16:30:44
Yanıtla #1

Hakan YAMAN

• Bronz-2-Üye

• 324
    • Grafik Tasarım
Albino dişi.

Yavruyken aldığım bir çift Jumbo yavru ikisinde erkek çıktı diyordum ama küçük olan tam kızıştı düz duvara tırmanıyor albino da ara ara ötüyordu ama bu gün baktım diğer kuşum ayak atmaya kur yapmaya başladı sanki cereside kahverengiye dönüyor gibi kafam karıştı sizce erkek mi dişimi ???
Grafik Tasarımı Uzmanı/Öğretmeni
www.hakanyaman.net
Hobici
İZMİR

15 Temmuz 2018, 17:11:37
Yanıtla #2

Hakkı ŞENYURT

• Yeni-2-Üye

• **

• 61
Bende dışı olmasını istiyordum zaten duyduğuma çok sevindim teşekkür ederim cevapladığınız için.

25 Temmuz 2018, 18:48:18
Yanıtla #3

Serkan ŞİMŞEK

• Yeni-1-Üye

• *

• 1

27 Temmuz 2018, 12:37:32
Yanıtla #4

Hakkı ŞENYURT

• Yeni-2-Üye

• **

• 61
Arkadaşlar bukuşun yanında yuvadan atladıklarından itibaren yanyana olan bide erkek kuşum var aynı yaşta 5 aylık oldular ama hiç birbirini kaşımıyor yan yana durmuyor lar eş tutarlarmı yoksa   boşa uğraşmıyayımmı

29 Temmuz 2018, 23:47:25
Yanıtla #5

Saygın SARGIN

• KIVGADER Dernek Üyeleri
  • Yeni-2-Üye

• *

• 55
  • Kişisel İleti
    384 nolu üye.
Eğer kardeş kuşlarsa eşleştirmemenizi öneririm. Bence başka bir kandan gelen erkek bulmanız doğru olacaktır.
384 nolu dernek üyesi.

İstanbul - Maltepe

03 Ağustos 2018, 17:04:29
Yanıtla #6

Hakkı ŞENYURT

• Yeni-2-Üye

• **

• 61
teşekkür ederim ama hala erkek olduğuna dair şüpelerim var  :)