SİTEDE PAYLAŞIMDA BULUNMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ

Gönderen Konu: Show Kuşlarının Üretimi hk.  (Okunma sayısı 179 defa)

Ali ANIL ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

05 Eylül 2018, 10:36:35
Okunma sayısı 179 defa

Okan PEKMEZCİ

• Yeni-1-Üye

• *

• 9
merhabalar
1 takım show takım aldım.  Daha önce çek takım baktım fakat show larda ki ilaç vitamin ne kullanılır bilmiyorum iç dış parazit olarak ne kullanılır bilmiyorum çek takımlarda bunları yapmamıştım açıklayıcı bi şekilde yardımcı olurmusunuz ne ilaç ları almam lazım ne vitamin almam lazım  bilgilendirirseniz cok memnun kalırım.

05 Eylül 2018, 12:41:52
Yanıtla #1

Okan PEKMEZCİ

• Yeni-1-Üye

• *

• 9
Forum ölmüş ya 3 tür konu acıyorum cevaplayan yok belirli kşilere cevap veriliyor sadece benim görüşüm.  bye bye bye bye bye

05 Eylül 2018, 13:15:43
Yanıtla #2

Aykut İÇİGEN.

• Yeni-1-Üye

• *

• 5
Haklisin bilader gecendede senin gibi cikis mesaji yazdim kimse artik siteden atmak tehdit etti squint

05 Eylül 2018, 17:56:25
Yanıtla #3

Samil YAVUZ

• Yeni-2-Üye

• **

• 40
oncelikle hayirli olsun kardesim Show bakimiyla diger turler arasinda pek bir degisiklik yok aslinda mama ve vitaminler her turde aynidir showlardaki tek sorun biraz tembelkuslar yavru bakmada geri kalan kisim ayni yumurta mamasi vitamin katlilari e vitamini s vitamini b vitamini ben sahsen Nekton kullaniyorum tavsiye ederim baya verimli .

06 Eylül 2018, 14:21:13
Yanıtla #4

Ayhan OTÇUOĞLU

• Global Moderator
  • Gold-2-Üye

• 905
merhabalar
1 takım show takım aldım.  Daha önce çek takım baktım fakat show larda ki ilaç vitamin ne kullanılır bilmiyorum iç dış parazit olarak ne kullanılır bilmiyorum çek takımlarda bunları yapmamıştım açıklayıcı bi şekilde yardımcı olurmusunuz ne ilaç ları almam lazım ne vitamin almam lazım  bilgilendirirseniz cok memnun kalırım.

Bu videoya bakarsanız faydası olabilir.
https://www.youtube.com/watch?v=bZAwAlCrnCI
Makina Mühendisi
Hobi Amaçlı Üretici
Manisa Kanaryacılar Cemiyeti,
Bilezik No:45 TKF 450
MANİSA
Youtube Kanalım:  https://www.youtube.com/channel/UCifGojSHCWeOYSgVlWMHCrQ