SİTEDE PAYLAŞIMDA BULUNMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ

Gönderen Konu: ACILLL YARDIM EDIN. ALLAH RIZA ICIN ...  (Okunma sayısı 330 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06 Eylül 2018, 00:58:49
Okunma sayısı 330 defa

Nadir AKBURU

• Yeni-1-Üye

• *

• 3
Selamın aleyküm herkese iyi akşamlar.. Üretici değilim bir kuşum var aşırı  tüy dökümü  yaşıyo. Gezmedigm  petshop  kalmadı  bilgi sahibi olan var sa lütfen yardım etsin kusumun durumu  beni çok uzuyor. .
Şöyle anlatayım is değişikliği sebebiyle şehir degistirdigim için kusumu ailemin yanına birakmistim yanına bir de dışı almıştım. Ilk başlarda çok iyi ve saglikliydi  dışı kuş yüz vermediği için kuşum ilk strese girdi dedi veteriner. Ama şimdi yanıma aldım gösterdiğim petsoptakiler kimisi iç parazit kimisi de kuruma dedi ama geneli stres diyerek başından savdilar. . Kusumun  halini anlatayım yardimci olacak olan varsa minnettar kalırım.

Tüyü çıktıkça yolluyor
Aşırı zayıflama
Sürekli titriyor
Yediği yemleri  derisinde görebiliyorum ve bugün diskisinda yem gördüm bütün  halde
Otusu  eskisi canlı bi tek

Simdiden çok teşekür ederim.

06 Eylül 2018, 13:17:28
Yanıtla #1

Samil YAVUZ

• Yeni-2-Üye

• **

• 40
oncelikle gecmis olsun kardesim benim sana nacizane tavsiyem Nekton bio kullan ister mamasina ister suyuna kat ver kusu tek tut bir sure vitamin takviyesiyle duzelecektir tekrar gecmis olsun

06 Eylül 2018, 16:54:25
Yanıtla #2

Nadir AKBURU

• Yeni-1-Üye

• *

• 3
Teşekür ederim ilginiz  için sağolun 

07 Eylül 2018, 00:28:38
Yanıtla #3

Behzat TİĞİZ

• Global Moderator
  • Silver-2-Üye

• 3.085
Troysid mantar kremi alın eczaneden hergun sürün, ve kuşa b vitamini verin

07 Eylül 2018, 22:45:41
Yanıtla #4

Nadir AKBURU

• Yeni-1-Üye

• *

• 3
Behzat hocam teşekkür ederim kuş sürekli kaşınıyor çıkan tüyleri tekrar koparıyor. Etkisi olur inşallah

10 Eylül 2018, 20:37:37
Yanıtla #5

Behzat TİĞİZ

• Global Moderator
  • Silver-2-Üye

• 3.085
Günlük yapın kaşıntı devam ederse derisine 1 damla vilmectin damlatin