SİTEDE PAYLAŞIMDA BULUNMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ

Gönderen Konu: Dişi muhabbetimdeki ilginçlikler  (Okunma sayısı 161 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

08 Eylül 2018, 15:02:39
Okunma sayısı 161 defa

Seyit Ali MERCAN

• Yeni-1-Üye

• *

• 3
Yaklaşık 2 yılı geçkin süredir benimle olan dişi muhabbet kuşumun yanına 3 hafta önce erkek aldım ve erkeğini kuşçuda kendi seçti(3 saat inceledik). Eski kafesi yerine 80x50 boyutta salma kafese koydum ikisini de. Anlaştılar erkek dişiye kustu falan. Yuvalığı da taktım fakat yuvalığa hiç girmedi. Fakat dişim sürekli akıllı yemliğin başında bekliyor, tüneğini neredeyse kırılacak noktaya kadar kemirdi ve erkekle ara sıra kavga ediyor. Ayrıca tüyleri de sürekli kabarık duruyor. Kuşum yumurtlama hazırlığı da yapmıyor ama hamile gibi bi izlenim de oluştu bende sorun nedir? Bu arada kalamar kemiğini çok nadir erkek yerse o da yiyor. (2 suluk, 2 yemlik, 2 tünek, 2 kalamar, 2 mineral blok var ve 1 yuvalık)

08 Eylül 2018, 15:16:24
Yanıtla #1

Seyit Ali MERCAN

• Yeni-1-Üye

• *

• 3
Dipnot: Bir de sürekli yem yiyor. Yemliğin başından ayrılmıyor.

08 Eylül 2018, 22:29:16
Yanıtla #2

Samil YAVUZ

• Yeni-2-Üye

• **

• 40
kusun es secmesi tabiki onemli kardesim ama ciflesme gerceklesmediyse yumurlamasida yuva yapmasida zor belliki disin cok kizismis ama erkek yeterli kizginliga erismemis olabilir erkegin baskin olmasi ciflesmediki en buyuk etkendir

15 Eylül 2018, 00:44:36
Yanıtla #3

Muzaffer ARMAĞAN

• Yeni-1-Üye

• *

• 1
Kuşunuz eşini kendi seçmiş fakat erkek kuşunuz dişiniz kadar kızışmamış anlaşılan. Biraz daha sabır bence erkek kuş için. Gerekli mamalarını verin taze su yem ihmal etmeyin. Gerisini onlar kendileri ayarlar.
10 tk Show Jumbo
10 tk japannes
120 tk çek