SİTEDE PAYLAŞIMDA BULUNMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ

Gönderen Konu: Ortalama 3 3-5 aylık yerli kusumun kanadı titriyor ve ucamiyor yardım lütfen  (Okunma sayısı 168 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29 Ekim 2018, 20:31:35
Okunma sayısı 168 defa

Yusuf ARI

• Yeni-1-Üye

• *

• 1
Arkadaşlar benim yeğenim kuş üretimi yapıyor ve benimde eski muhabbet kuşum vefat etti diye yeni bir kuş istedim ondan yerli yavru bir kuş verdi fakat geldiği günden beri kanadı titriyor ve ucamiyor bunun bir çözümü yokmudur yardımcı olursanız sevinirim kus için çok üzülüyorum ne yapacağımı bilmiyorum yaşadığım şehirde kuşlara bakan bir veteriner yok maalesef anlamıyorlar tek çare sizlersiniz
Not:sağ kanadı titriyor ve diğerine göre biraz düşük duruyor ve o hizadaki ayağıda biraz yamuk gibi geldi
Not2: ha birde meyve veya başka birşey yemiyor sadece yem yiyor parmağı bile isirmiyor sebebi nedir sürekli gagasını bir birine vuruyor

31 Ekim 2018, 21:43:12
Yanıtla #1

Onur TATAROĞLU

• Global Moderator
  • Silver-1-Üye

• 1.514
  • Kişisel İleti
    DATÇA/MUĞLA
Yem yiyorsa bence hastalık yoktur sıcak ve aydınlıkbir ortamda tutun ısı ve yer değişimi fazla yapmayın bence yerinden ayrıldığı için yabancılık cekiyor bir vitamin grubu belirleyip takviye yapın ve yem yediğinden emin olun
Onur TATAROĞLU
40 YAŞ HAYVANSEVER
PROF. SHOW JUMBO ÜRETİCİSİ 0 507 563 50 60 instagram "tatarogluonur" Facebook "onuronur"

07 Kasım 2018, 10:00:38
Yanıtla #2

Canbek İSMEN

• Yeni-1-Üye

• *

• 3
Ayni sikintiyi bende yasadim bursadaki vetenerlik fakultesine goturdum durumu anlattim siringa icinde bi ilac verdi duzeldi ama sikinti neydi tam olarak bilmiyorum ve verdigi ilacida sormak aklima gelmedi