SİTEDE PAYLAŞIMDA BULUNMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ

Gönderen Konu: "N-Zymax sf premiks" hakkında bilgisi olan?  (Okunma sayısı 113 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

04 Aralık 2018, 21:41:54
Okunma sayısı 113 defa

Salih GÜNDOĞDU

• Yeni-2-Üye

• **

• 105
    • Üretimhanem v5.0 (Kuş Üretim) Programı
Merhaba. Kuşlarımdan biri sürekli kabarık durmaya başladı. Dışkısı normal (ishal değil) fakat poposuna yapışıyor. Bulunduğum ilçede kuşlardan anlayan veteriner yok. Veteriner pek anlamadığı halde bu ilacı verdi bana. Eş kuşu 10 gün önce aynı hastalıktan öldü. Kafesi iyice temizleyip yeni eşe attım. 2 gündür yaklaşık bu şekilde. Dün elma sirkesi verdim. Bugün vitamin. Yarın sarımsaklı su koyucam. Diğer gün bu ilacı. Önerisi olan var mı?

Profesyonel Kuş Üreticileri İçin Hazırlanmış
Üretimhanem v5.0 (Kuş Üretim) Programı

04 Aralık 2018, 22:18:38
Yanıtla #1

Salih GÜNDOĞDU

• Yeni-2-Üye

• **

• 105
İşten yeni eve döndüm. Kafesin altındaki dışkılar hala normal, poposunda yine dışkı var. Garip olan şey ise 4 tüneğin tamamı dışkı içerisinde. Ayağı ile temizlemeye çalışırken önce ayağına sonra tüneklere bulaştı sanırım.

05 Aralık 2018, 11:09:17
Yanıtla #2

Salih GÜNDOĞDU

• Yeni-2-Üye

• **

• 105
Bir tecrübeli kişi cevap vermemiş.

06 Aralık 2018, 00:29:39
Yanıtla #3

Erol İMECE

• Bronz-1-Üye

• 266
Kuşlarınıza eczaneden ercefuryl kapsül ve mikostatin şurup alın.sabah akşam 2şer damla ağızdan verin. Kafesinizi her gün temizleyin. Facebook tan türker öden i ve musa güneşi takip edin. Kolay gelsin, geçmiş olsun
40 takım çek ve yerli ile üretici olmaya çalışıyorum 05309432660ESKİŞEHİR                       TECRÜBE YENEN KAZIK VE YAŞANAN ACILARDAN OLUŞAN HAYAT BİLGİSİDİR

06 Aralık 2018, 00:33:04
Yanıtla #4

Salih GÜNDOĞDU

• Yeni-2-Üye

• **

• 105
Kuşlarınıza eczaneden ercefuryl kapsül ve mikostatin şurup alın.sabah akşam 2şer damla ağızdan verin. Kafesinizi her gün temizleyin. Facebook tan türker öden i ve musa güneşi takip edin. Kolay gelsin, geçmiş olsun
Yanıtınız için teşekkür ederim. Sarımsaklı su veya yukardaki ilaç iyi geldi sanki. Bugün biraz canlandı. Bahsettiğiniz ilaçlar parazit için mi?

07 Aralık 2018, 00:05:04
Yanıtla #5

Salih GÜNDOĞDU

• Yeni-2-Üye

• **

• 105
Bugün kustuğuna şahit oldum.