SİTEDE PAYLAŞIMDA BULUNMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ

Gönderen Konu: Tüy  (Okunma sayısı 335 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

03 Ocak 2019, 20:51:29
Okunma sayısı 335 defa

Ahmet YANGIR

• Yeni-1-Üye

• *

• 6
Merhaba,

Değerli yorumlarınız için öncelikle teşekkür ederim..

Benim kuşum tüyde kafasında boynunda kapsüller çıktı 5,6 tane onlar geçti şimdi yine kafasında ön tarafı komple kapsül oldu sakalları falan yani çıkan kapsüller geçiyor başka yerlerde yine çıkıyor 3 haftaya girdik hala tüyde vitamin olarak Nekton S veriyorum artık tüyden kurtulması için ne yapmam gerek..

04 Ocak 2019, 01:35:05
Yanıtla #1

Ünal YILMAZ

• Silver-2-Üye

• 2.906
Resim yuklerseniz sonuç daha isabetli olur  ve yem mama hakkında bilgi ?
"De ki: Benim Namazım, ibadetim, hayatım ve ÖLümüm hep ALemlerin Rabbi Allah içindir."

(EN'AM/162)

ÖLECEĞİZ ÖLECEĞİZ MÜJDELER OLSUN ÖLÜMÜ ÖLDÜREN RABBE SECDELER OLSUN.

H@Y@T@ D@İR

06 Ocak 2019, 00:57:44
Yanıtla #2

Ahmet YANGIR

• Yeni-1-Üye

• *

• 6
Merhaba Ünal bey..

Resim yükleyemedim söyle söyliyim size 4,5 aylık kuşum yem olarak G1 in yemini kullanıyorum içerik olarak kızıl dari , ak dari , kırmızı pinucium , Japon darısı , beyaz Perilla , sarı dari ve klasik tohum yemden çok memnunum kusta severek yiyor ek olarak 1 yemlikte sade Aspur veriyorum kuşun herseyi tam olmasi gereken hersey var kafeste Gaga taşı kalamar kemiği blok taşı 4 günde 1 tilki kuyruğu kızıl darı veriyorum 3 günde 1 banyo yapıyor probiyotik kullanıyorum keyfi yerinde durduğu yerde durmuyo hergün 3 saat serbest kafesi çok büyük sebzesi meyvesi herseyi düzenli veriyorum çok aşırı tüy döküyor heralde ilk tüyü diye uzun sürdü daha ne yapabilirim tüyden çıkması için bilmiyorum..

06 Ocak 2019, 01:01:31
Yanıtla #3

Ahmet YANGIR

• Yeni-1-Üye

• *

• 6
Ayrıca mama olarak kendim yapıyorum.

İrmik

Haşlanmış yumurta

Zarı soyulmuş yumurta kabuğu

İnce bulgur

Çok az ceviz