SİTEDE PAYLAŞIMDA BULUNMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ

Gönderen Konu: Yemlikte ufanlanmış yemler ve kuşun kilo alamaması  (Okunma sayısı 130 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

04 Şubat 2019, 11:55:27
Okunma sayısı 130 defa

Alperen KARADENİZ

• Yeni-2-Üye

• **

• 43
Kuşu alalı sanırım 3 ay oldu aldığımdada zayıftı ve aldığımdada dikkatimi çekmişti , fakat yarışmalara giren birinden aldığım için sıkıntı olayını aklımdan geçirmedim açıkcası , ama kuş kilo alamıyor çünkü yemliğin içi yem içi dolu yarısını yiyiorsa yarısını ufalayıp yemlikte bırakıyor , bununla ilgili bişeyler okuduğumu hatırlıyorum ama bu durumun neyin göstergesi olduğunu unuttum , yardımcı olabilirmisiniz bu neyin işaretiydi

04 Şubat 2019, 19:51:30
Yanıtla #1

Vildan METE

• Yeni-1-Üye

• *

• 1
Çok geçmiş olsun,3 ayı telafi edin daha cok ilgilenerek kusunuzla..Kursak mantarı die biliorm..Bu arada dal darı verin onu rahatlıkla yicektir,ufaklık kurumaya girmiş..kuşu sıcak tutun şu an kabarıktır o vucut ısısını ayarlayamaz üşüo..
triflucan şurubunu 7 gün boyunca uygulayın,suluğa 8 damla koyun..biteral tableti 8 e bölün,5 gün birer parçasını kullanın..sonra 3 gün yine triflucan şurubunu uygulayın.. (Alıntıdır) bi öneri sadece

08 Şubat 2019, 12:02:38
Yanıtla #2

Alperen KARADENİZ

• Yeni-2-Üye

• **

• 43
yanıt için teşekkür ederim , kuruma olduğunu pek düşünmüyorum ama bu olayın sebebini okumuştum unuttum , yediğinin az bir kısmı içeri gidiyor diğer kısım yemlikte , şuan ayrı kafeste özel besliyorum dal darı aspur ve yulaf şeklinde ,triflucan şurupta veriyorum , yanında biteral de verecem ama emin olmadan vermek istemiyorum