SİTEDE PAYLAŞIMDA BULUNMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ

Gönderen Konu: Muhabbet Kuşumun Hastalığı nedir  (Okunma sayısı 237 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

05 Mayıs 2019, 00:00:42
Okunma sayısı 237 defa

Rıdvan SIĞIN

• Yeni-1-Üye

• *

• 2
Arkadaşlar muhabbet kuşum 4-5 gündür hastalandı ayakları tutulmuş gibi fakat elime aldığımda parmaklarımı sıkıyor... dengede duramıyor  kuyruğu kendine göre sol tarafa çeviriyor sanki denge olması için,sürekli  hıçkırır gibi irkilme yapıyor.yem yiyor ,şuan devamlı kafesin altında kalıyor..kafesten çıkarıp yere bıraktığmda durduğu yerde soluna dönüp duruyor  aşağıda linkte videosu var bir bakıp yardımcı olabilirmisiniz Teşekkürler......

https://streamable.com/qdma8

27 Mayıs 2019, 00:37:27
Yanıtla #1

Bilal ÖZKAN

• Yeni-1-Üye

• *

• 1
merhabalar kısa bir sorum olacak, 6 aylık erkek beyaz renk bir muhabbet kuşum var (pet şhop'tan aldım) genel olarak çok mutlu konuşmayı öğrenti küçük havuzunda yüzmeyi çok seviyor ve bizim bir parçamız oldu,Hergün düzenli olarak eğzersiz yapsın diye salıyorum uçuyor oynuyor ama salonun içinde bir tur atıp omzuma konuyor ve hani sigara içen bir insan koşar da nefes nefese kalır ya ha onun gibi nefes nefese kalıyor ve sesini duyuyorum bu konu hakkında bilginiz var mı veterinere götüremiyorum maddi durumdan dolayı sizin bilginiz var ise benimle paylaşırsanız çok sevinirim hoşcakalın.