SİTEDE PAYLAŞIMDA BULUNMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ

Gönderen Konu: muhabbet kuşum hasta  (Okunma sayısı 236 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20 Eylül 2019, 00:21:56
Okunma sayısı 236 defa

Mehtap ÜNAL

• Yeni-1-Üye

• *

• 2
İyi günler. Muhabbet kuşum da yaklaşık bir aydır ishal, titreme, halsizlik ve uyuklama hali var bu dönemde tüy de döktü.. Uçmaya istekli değil bir kaç kez uçurmayı denedim fakat bir yerlere çarptı. Suyuna farklı zamanlarda vitamin, limon ekledim, yemini değiştirdim eklemeler yaptım ama bir faydası olmadı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

20 Eylül 2019, 09:05:54
Yanıtla #1

Ayhan OTÇUOĞLU

• Global Moderator
  • Gold-2-Üye

• 1.089
Enrocure veya sulphamezathine 5 gün + 3 gün multivitamin + 3 gün probiyotik verin. Tedavi sonunda bir bakın geçmezse tekrar bildiriniz.
Makina Mühendisi
Hobi Amaçlı Üretici
Manisa Kanaryacılar Cemiyeti,
Bilezik No:45 TKF 450
MANİSA
Youtube Kanalım:  https://www.youtube.com/channel/UCifGojSHCWeOYSgVlWMHCrQ

20 Eylül 2019, 21:43:05
Yanıtla #2

Mehtap ÜNAL

• Yeni-1-Üye

• *

• 2
Tamamdır çok teşekkür  ederim.

29 Eylül 2019, 21:06:27
Yanıtla #3

Musab Mehmet EREN

• Yeni-1-Üye

• *

• 22
İyi günler. Muhabbet kuşum da yaklaşık bir aydır ishal, titreme, halsizlik ve uyuklama hali var bu dönemde tüy de döktü.. Uçmaya istekli değil bir kaç kez uçurmayı denedim fakat bir yerlere çarptı. Suyuna farklı zamanlarda vitamin, limon ekledim, yemini değiştirdim eklemeler yaptım ama bir faydası olmadı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Kuşunuzun suyuna bir iki damla elma sirkesi damlatırsanız ishal sorununda bir çözüm bulabilirsiniz

GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

04 Ekim 2019, 00:53:02
Yanıtla #4

Ünal YILMAZ

• Silver-2-Üye

• 2.943
Kuş ceyranda kalmadan dolayı  vucudunda  bu turden durumların olması  gayet dogaldir  iyi bir bakimla duzelmesi mumkundur siz zorla ucurayim  iyilik yapayimderken  bu kuşa en buyuk 2. Bir eziyet olur buna dikkat edin
"De ki: Benim Namazım, ibadetim, hayatım ve ÖLümüm hep ALemlerin Rabbi Allah içindir."

(EN'AM/162)

ÖLECEĞİZ ÖLECEĞİZ MÜJDELER OLSUN ÖLÜMÜ ÖLDÜREN RABBE SECDELER OLSUN.

H@Y@T@ D@İR