SİTEDE PAYLAŞIMDA BULUNMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ

Gönderen Konu: Yeni Kümes Kuruyorum Önerileriniz  (Okunma sayısı 541 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

01 Ekim 2019, 22:13:33
Okunma sayısı 541 defa

Selçuk YILDIRIM

• Yeni-1-Üye

• *

• 5
merhabalar Yeni Kümes Kuruyorum 10 kafes ve 180 cm uzunluk 80 cm genıslık buyuk bır salma ıle oncelıkle hepsını yavrudan yetıstırıp salmada ondan sonra kafeslere alacagım ama nası lbır bakım uygulamalıyım neyı ne sıklıkla vermelıyım önerecegınız bır bakım programı varmı ekstra bakım harıc perıyodık kur programınız ?

03 Ekim 2019, 23:56:31
Yanıtla #1

Ünal YILMAZ

• Silver-2-Üye

• 2.946
Öncelikle hayırlı olsun derim kuş dedigin ucacak balik dedigin yuzecek  salmadaki kanat kullanma hareket alanlarını ilerde kafesdede sakın ihmal etme  kafeslerinde kusun ihtiyacı kadar geniş olursa kuşunda sana bakma süresi ve seninle gecirecegi donem verimli olur     selam ve dua ile
"De ki: Benim Namazım, ibadetim, hayatım ve ÖLümüm hep ALemlerin Rabbi Allah içindir."

(EN'AM/162)

ÖLECEĞİZ ÖLECEĞİZ MÜJDELER OLSUN ÖLÜMÜ ÖLDÜREN RABBE SECDELER OLSUN.

H@Y@T@ D@İR

11 Ekim 2019, 21:45:20
Yanıtla #2

Selçuk YILDIRIM

• Yeni-1-Üye

• *

• 5
Öncelikle hayırlı olsun derim kuş dedigin ucacak balik dedigin yuzecek  salmadaki kanat kullanma hareket alanlarını ilerde kafesdede sakın ihmal etme  kafeslerinde kusun ihtiyacı kadar geniş olursa kuşunda sana bakma süresi ve seninle gecirecegi donem verimli olur     selam ve dua ile

salmayı yenı kurdum kafeslere gelınce 60* 35 kafes boyutlarım en buyuk modelden papagan kafesı  ekstra bakımda önerebılecegınız seyler varmı ?

11 Ekim 2019, 23:48:47
Yanıtla #3

Ünal YILMAZ

• Silver-2-Üye

• 2.946
Kafes telmi mdf mi   kac yemlikli kac kapili  tavalimi  sacdanmi plastikmi  detay  verin   mevcud ise resim atin
"De ki: Benim Namazım, ibadetim, hayatım ve ÖLümüm hep ALemlerin Rabbi Allah içindir."

(EN'AM/162)

H@Y@T@ D@İR

18 Ekim 2019, 20:56:48
Yanıtla #4

Selçuk YILDIRIM

• Yeni-1-Üye

• *

• 5
Kafes telmi mdf mi   kac yemlikli kac kapili  tavalimi  sacdanmi plastikmi  detay  verin   mevcud ise resim atin

60*30 kafeslerım tel yuvalıklarımda 20 cm genıs ferah yuvalıklar havalandırmalı tavalı ve ızgaralı 1 akıllı yemlık gırısı 2 adet yuvalık gırısı var bırde buyuk on kapıları var tuneklerım cıflesme tunegı tahtadan kare sekıllı sallanmayan tuneklerden  ek olarak 85 * 160 salma kendı uretımım yaptıgım kafesım var yemlıkler akıllı yemlık kafeslerde akıllı yemlık gırısı var kafeslerde kalamar kemıgı  kus kumu grıtlı mevcut elımdekıler bunlar hazır mama aldım oda mevcut yem olarak vıvıd yem aldım  vıtamın olarak trocan  mama katkısı olarak tromax  mevcut gerwıt w ek olarak elımde bulunan vıtamınler  hastalık ıcın  hıprodoxi  sulphamezat 16 mıkostatın  bunlar elımdekı ılaclar ıns gerek kalmaz yanı vıdeoları ızledım baya zamandır ızlıyorum takıp edıyorum sagı solu yetıskın kus aldım yavru alamadım yerım tam hazır degıldı tahmınım surekl ıdegısıklık yapmamla alakalı bırsey  suanda komple salmadan yavrularımı buyutup kendılerı es tutunca kafeslere almayı planlıyorum ek olarak bunları yaparken onerebılecegınız bırsey varmı ? dıkkat etmem gereken

19 Ekim 2019, 12:35:15
Yanıtla #5

Ünal YILMAZ

• Silver-2-Üye

• 2.946
Tunegin neden kare bu bi puf noktami  yoksa tesadufi bir durummu  havalandirma iyi olsun uretimhanede    digerlerinde sorun yok suan

(EN'AM/162)

H@Y@T@ D@İR

19 Ekim 2019, 15:15:41
Yanıtla #6

Selçuk YILDIRIM

• Yeni-1-Üye

• *

• 5
Tunegin neden kare bu bi puf noktami  yoksa tesadufi bir durummu  havalandirma iyi olsun uretimhanede    digerlerinde sorun yok suan

kare derken yanı yuvarlak degıl dık dortgen sekıllı tahta tunek demek ıstedım  ekleyecek bırsey yok dıyorsunuz baska ?