SİTEDE PAYLAŞIMDA BULUNMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ

Gönderen Konu: Muhabbet kuşum dengede duramıyor  (Okunma sayısı 107 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

02 Kasım 2019, 23:51:41
Okunma sayısı 107 defa

Helin TURAN

• Yeni-1-Üye

• *

• 1
Merhaba arkadaş lar lütfen bilgisi olan yorum yapsın rica ediyor um.1 ay evvel petshop a gitti bi çöp kovasının üstünde 1 mlik. Bi kafeste kuş vardı hastaydı.adam kovaya çarptı kuş kafesi ters düştü yere.ayrıca ishal i var ve göğsü şiş dedi orda ki şahıs.eve getirdim ben bakmak istedi m 1 aydır bende ishali geçmiyor vitamin ilaç vs verdim aynı ayrıca uçamıyor yürürken de yalpalıyor dengede duramıyor tünekte.napmalıyım burdaki veteriner ler ilgilenmiyor petshopda cahilin teki.lütfen cevaplar mısnız?

03 Kasım 2019, 15:34:36
Yanıtla #1

Ayhan OTÇUOĞLU

• Global Moderator
  • Gold-2-Üye

• 1.104
Yalpalaması iki farklı nedenden olabiliryor ya salmonella, ya da iç Parazit (solucan şeklinde). Salmonella için enrofloksasin etken maddeli antibiyotik kullanıla bilir. İç parazit şerit için levamizol etken maddeli ilaçlar kullanılır. İlaçlar veterinerden alınır. Biraz geç kalınmış gibi. Diğer sorunları daha sonra halledilmeli.
Makina Mühendisi
Hobi Amaçlı Üretici
Manisa Kanaryacılar Cemiyeti,
Bilezik No:45 TKF 450
MANİSA
Youtube Kanalım:  https://www.youtube.com/channel/UCifGojSHCWeOYSgVlWMHCrQ

04 Kasım 2019, 23:36:24
Yanıtla #2

Behzat TİĞİZ

• Global Moderator
  • Silver-2-Üye

• 3.113
Merhaba arkadaş lar lütfen bilgisi olan yorum yapsın rica ediyor um.1 ay evvel petshop a gitti bi çöp kovasının üstünde 1 mlik. Bi kafeste kuş vardı hastaydı.adam kovaya çarptı kuş kafesi ters düştü yere.ayrıca ishal i var ve göğsü şiş dedi orda ki şahıs.eve getirdim ben bakmak istedi m 1 aydır bende ishali geçmiyor vitamin ilaç vs verdim aynı ayrıca uçamıyor yürürken de yalpalıyor dengede duramıyor tünekte.napmalıyım burdaki veteriner ler ilgilenmiyor petshopda cahilin teki.lütfen cevaplar mısnız?

Video ve diski resmi yuklermisiniz