SİTEDE PAYLAŞIMDA BULUNMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ

Gönderen Konu: Kızıştırıcı  (Okunma sayısı 440 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22 Aralık 2019, 20:17:35
Okunma sayısı 440 defa

Hayri GÜLEN

• Yeni-1-Üye

• *

• 6
Merhaba arkadaşlar 3,4 çift muhabbet ve papağan ciftim var ne yaptimsa yavru yapmadılar bu kizistiricilardan hangisini almamı tavsiye edersiniz
Nutrimax hainks
Powermax e100
Provit dm

23 Aralık 2019, 09:22:39
Yanıtla #1

Faruk EMİRLEROĞLU

• Global Moderator
  • Yeni-2-Üye

• 131
  • Kişisel İleti
    "Canlı Sevenlerdeniz..."
    • Instagram
Merhaba arkadaşlar 3,4 çift muhabbet ve papağan ciftim var ne yaptimsa yavru yapmadılar bu kizistiricilardan hangisini almamı tavsiye edersiniz
Nutrimax hainks
Powermax e100
Provit dm

Haftada sadece 1 kere kullanın ve içeriğinde şeker etkisi en az olmasına dikkat edin. Sağlıklı kuş Ayhan Bey'in de sürekli üzerinde durduğu konu olup eğer sağlık varsa, yaşı da gelmiş ise _ve eş olabilmiş kuşlar ise_ mutlaka sonuç elde edebilirsiniz. Kızıştırıcı öncesi lu yöntemleri de deneyebilirsiniz;

1. Erkek kuşu yavru almak istediğiniz kafes içerisinde 15 gün minimum tutun ve dişiyi başka bir yere alın. (Birbirlerini görmelerine gerek yok).
2. Erkek kuş tele tüneğe, suluğa, yemliğe, yuvalığa doğru kur ötüşlerine başladığında (ki bunu bir ritüel olarak sürekli yapmalı) dişiyi yanına verin.
3. Dişiyi yanına verdiğinizde standart bir yumurta maması hazırlayın (2 yemek kaşığı mama içerisine 1 çay kaşığı kadar keçiboynuzu, çörekotu, üzüm çekirdeği, yulaf kepeği, keten tohumu eş miktarda toz halde karışımdan ekleyin). KArışığımı mama kabına koyduğuğunuzda üzerine E ve S vitaminlerinden her ikisi eş milktarda yarım çay kaşığını geçmeyecek kadar üzerine serpin. Bunu haftada sadece 1 kere yapın.
4.  Standart akıllı yemlik dolusunca yem içerisinde de 1 çay kaşığı kadar nijer tohumu karıştırıp yemliğe bırakın. Nijer tohumu yağlı bir tohum fazlası zarardır.
5. Kuşlarınızı da rahatsız etmeden ve yer değiştirmeden kendi hallerine bırakın.

Şekerli her şeyden uzak kalın. Gerisini kuşlarınız halledecektir.
TKF 16B 262
BUMEKDER Üyesi
Hobi Üreticisi
Endüstri Mühendisi
Faruk EMİRLEROĞLU
https://www.instagram.com/faruk_emirleroglu/
emirleroglu.faruk@gmail.com

25 Aralık 2019, 14:48:23
Yanıtla #2

Yusuf BAKAY

• Yeni-2-Üye

• **

• 40
Kizistirici verebilirsiniz nijer falan ama en büyük çözüm yumurta mamasi yumurta haşla içine mısır unu irmik yumurta kabuğu havuç bebe bisküvi si ver emin ol güzel çözüm olacak ben herşeyi denedim mamayı verdim sonuç aldım

25 Aralık 2019, 15:28:33
Yanıtla #3

Faruk EMİRLEROĞLU

• Global Moderator
  • Yeni-2-Üye

• 131
  • Kişisel İleti
    "Canlı Sevenlerdeniz..."
    • Instagram
Kizistirici verebilirsiniz nijer falan ama en büyük çözüm yumurta mamasi yumurta haşla içine mısır unu irmik yumurta kabuğu havuç bebe bisküvi si ver emin ol güzel çözüm olacak ben herşeyi denedim mamayı verdim sonuç aldım

Bebe Bisküvisi içerisinde bolca şeker içerik var. Hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum.

https://gidadedektifi.com/2017/09/11/ulker-bebe-biskuvisi/
TKF 16B 262
BUMEKDER Üyesi
Hobi Üreticisi
Endüstri Mühendisi
Faruk EMİRLEROĞLU

27 Aralık 2019, 01:58:37
Yanıtla #4

Behzat TİĞİZ

• Global Moderator
  • Silver-2-Üye

• 3.133
Günlük olarak Powermax mama
İçersine havuç ,

Powermax OiLmix

Sularında Powermax e100 kullanınız.

Bu uygulamalari yaparken kuslariniz az ise, ayırma yöntemi yapın, erkek kuşlar çiftleşme kafesinde kalsın, ve yuvalık takılı olsun,dişileri farklı bir salmaya bir araya alın, 10 gün boyunda ürünleri kullanın, daha sonra dişileri erkeklerin yanına atın, beş altı gün e100 e ara verin, daha sonra 5 gün daha aynı uygulamayi yapın .

01 Ocak 2020, 22:35:47
Yanıtla #5

Bilal ERDEM

• KIVGADER Dernek Üyeleri
  • Gold-2-Üye

• *

• 1.198
  • Kişisel İleti
    Allah cc bizi Muhabbetsiz Bırakmasın İnşaAllah
Nutrimax hainks
Powermax e100
Provit dm

Nutrimax Haink's 👍
Kıvrık Gagalılar ve Kafes Kuşları Derneği Kurucu Üyesi
34 P 003
Türkiye Kanarya ve Kafes Kuşları Federasyonu
A Sınıfı Muhabbet Kuşu ve Papağan Hakemi
0541 712 30 06
bakioglunatural@gmail.com

03 Ocak 2020, 10:49:38
Yanıtla #6

Faruk EMİRLEROĞLU

• Global Moderator
  • Yeni-2-Üye

• 131
  • Kişisel İleti
    "Canlı Sevenlerdeniz..."
    • Instagram
Yerli Marka HOBİ E ve HOBİ S beraber kullabilirsiniz.
Haftada 1 kere,mama üzerine 1 çay kaşığı ucu ile serpin ve karıştırmayın. Yukarıdan mama yediklerinde ilk buna gagaları değecektir.
Yumurta varsa E iptal olacak şekilde.
TKF 16B 262
BUMEKDER Üyesi
Hobi Üreticisi
Endüstri Mühendisi
Faruk EMİRLEROĞLU