2010 İftar Yemeğinde Hep Beraberdik

engin1968

Üyemiz
Adı
engin
Soyadı
göçmen
Allah kabul etsin selahattin abiciğim yanınızda olmak isterdim  çok güzel bir iftar yemeği  olduğunu resimlerden görebiliyorum  tekrardan allah kabul etsin ..

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Selahattin abicim öncelikle Allah kabul etsin...
Çok güzel bir kaynaşma ve dayanışma örneği...

imrunlu

Uzman Üyemiz
Adı
Hasan
Soyadı
Karakuş
bu güne kadar gelmiş geçmiş en kral iftar yemegiydi SELAHATTİN abi ALLAH kabul etsin kesene bereket . BİRİNİ DAHA BEKLİYORDUK BURSADAN İSTANBULA OTOBÜS YOKMUŞ GALİBA :)))

sheqil58

Takipçi Üyemiz
Adı
Samet
Soyadı
YILMAZ
allah kesene bereket versin selahattin abicim gelmek nasip olmadı ama olsun :) afiyet bal şeker olmuştur inşallah herkesin kandili mübarek olsun :)

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Selahattin Abi, Bu kadar iyi insanı biraraya ancak sen getirebilirdin; Gelemeyen Sevgili Dostlarımızı da andık. Çok güzel bir yemek oldu, Kesene bereket..

Bende İki resim eklemek istiyorum; İkinci Resimde Kafesi hakkıyla kazanan Talha Kardeşimizi görmek mümkün; eminim ki, Talha o kafesle çok güzel kuşlar yetiştirecek..

CeMalT

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.Muhabbetkuslari.Org
Adı
CemaL
Soyadı
Tanış
Kesene bereket abi çok güzel bir akşam oldu gelmeyenler GELEMEYENLER Adına çok üzüldüm güzel insanların olduğu güzel bir ortamı kaçırdılar.

Bu arada yılmaz abi bi haber verseydin resim çekerken benim olduğum resimleri tekrar incelersin :) bak son çekindiğimiz resme nasılda yakışıklı çıkmışım haberli çekilirken :)

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Cemalciğim, Sen Her zaman, her fotoğrafta yakışıklısın..
  Ayrıca daha çok fotoğrafınız olacak, Buradan da yayımlayacağız Tüm Dünya ya..

kotkafa

Site Moderatörü
Yönetici
Adı
Günay
Soyadı
Dönmez
Allah Kabul Etsin Selahattin abi. Resimlerden anlaşılıyor...çok güzel bir akşam ve buluşma olmuş. Malum, biz uzaklarda yaşıyoruz, nekadar çok istesekde bu tarz davetlere katılmamız pek mümkün olmuyor  :(

Refik Türk

Takipçi Üyemiz
Adı
Refik
Soyadı
Türk
Patron Allah kabul etsin ,sofrandan Halil İbrahim bereketi eksik olmasın....
Saygılar.

murat kabayel

Uzman Üyemiz
Adı
murat
Soyadı
kabayel
ALLAH kabul etsin selehattin agbi orda olmak isterdim ama başka sefere inşallah .

kuşcuusta07

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.kuscuusta07.tr.gg
Adı
Yavuz
Soyadı
usta
Üstadım Allah kabul etsin.Gönül zenginliğinide olanca gücünle dökmüşsün zaten ortaya.Aranızda olamadığım için affınızı dilerim.Allah tekrarınıda nasipetsin.
Kandiliniz mübarek olsun.
Saygılar.

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
ben vesile oldum ama böyle değerli dostlarımın arasında olamadığım için çok üzgünüm tabiki,ama fotoğraflara bakınca orada olmaktan farksız,SELAHATTİN ABİ tam bir cemiyet adamısın,biz böyle hergün farklı organizasyonlar istesek senden,olmaz uğraşamam demezsin,TÜRKİYE nin öbür ucuna gidelim desek bizden önce hazırsın nasıl bir adamsın  :) bukadarmı dost canlısı bir insan olur,ALLAH senden razı olsunki sayende sağlam dostlar edindik ve edinmeyede devam ediyoruz ve güçleniyoruz,KADİR geceniz mübarek olsun.

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
allah kabul etsin abi kesene bereket güzel akşamdı evimizede sağsağlim ulaştık arkadaşla

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Ahmet SALMAN' Alıntı:
ben vesile oldum ama böyle değerli dostlarımın arasında olamadığım için çok üzgünüm tabiki,ama fotoğraflara bakınca orada olmaktan farksız,SELAHATTİN ABİ tam bir cemiyet adamısın,biz böyle hergün farklı organizasyonlar istesek senden,olmaz uğraşamam demezsin,TÜRKİYE nin öbür ucuna gidelim desek bizden önce hazırsın nasıl bir adamsın  :) bukadarmı dost canlısı bir insan olur,ALLAH senden razı olsunki sayende sağlam dostlar edindik ve edinmeyede devam ediyoruz ve güçleniyoruz,KADİR geceniz mübarek olsun.
Ahmet senin olmaman hemen farkedildi senin dedikodunu çok yaptığımız için sürekli aramızdaydın ama en fazla dedikoduyu ilker yaptı benden söylemesi

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
Ahmet SALMAN' Alıntı:
Ahmet senin olmaman hemen farkedildi senin dedikodunu çok yaptığımız için sürekli aramızdaydın ama en fazla dedikoduyu ilker yaptı benden söylemesi
selahatin abi bu ilker abi tam bir mikser ;D