ANKARA' DAN ŞAHİN GÜNGÖR

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Selam arkadaşlar ben Ankara' dan Şahin GÜNGÖR. Ankarada Ahşap Dekorasyon işletmecisiyim. Evliyim ve 2 çocuk babasıyım. 1996' dan beri hobi olarak bir kaç çift bazında Şov Muhabbet kuşu besledim. Aradan geçen zaman diliminde bende tam bir sevdaya dönüştü ve 2009 dan itibaren 15 çiftle üretime başladım. Önümüzdeki yıl üretimi 25 çifte çıkaracağım. Amacım profesyonel anlamda bu işi gerçekleştirebilmek. Bunun içinde avrupa üretim sistemlerinden faydalanarak kendi üretim kafeslerimi ve salmalarımı yaptım. Ama tabiki daha katetmem gereken çok yol var.  Sizlerle tanışmaktan ve aranızda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum.
Muhabbet kuşu ve diğer evcil hayvanlar hakkındaki bilgilerin paylaşılmasına yardımcı olan ve bu sitenin hayata geçirilmesine katkıda bulunan herkese saygılarımı iletiyorum.

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Şahin Bey, HoşGeldiniz. Sizinle daha da Güçlü yüz..  Birlikte Nice nice Paylaşımlara..
  Kuşlarınızda, Üretimhaneniz de Çok Güzelmiş..

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
şahin bey aramıza hoş geldiniz safa getirdiniz

üretimhanenizin maşallahı var buda mesleğinizin vermiş olduğu avantajlar

bol yavrular almanız dileğiyle tekrardan ailemize hoş geldiniz

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Teşekkür edrim Selahattin bey. Yavru bazında üretim iyi gidiyor.  Sizlerin hayır dualarıyla dahada iyi olacaktır inşaallah.

ertan

Üyemiz
Web sitesi
www.facebook.com
Adı
ertan
Soyadı
akbaba
hoşgeldiniz abi siteye gerçekten çok güzel bir siteye katıldın kuşlarında çok güzel 41 kere maşallah

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
şahin abi hoş geldin sefa getirdin,seni aramızda görmek güzel,üretimhanende güzelmiş,ALLAH bol yavru bol bereket versin,paylaşımlarının devamını bekliyoruz

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
şahin bey aramıza hoş geldiniz üretim kafeslerinizin maşallahı var resim çerçevesi gibiler

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
ŞAHİNBEY GÜZEL KUŞLARLA GÜZEL ÜRETİMHANE ANKARAYA GELDİĞİMDE NÜMKÜN OLURSA UGRAMAK İSTERİM SİZE

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Şahin bey aramıza hoş geldiniz, kuşlarınızın maşallahı var, iyi paylaşımlar diliyorum.Ayrıca mesleğinizide konuşturmuşsunuz yani, sizi kutlarım...

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
İYİ DİLEKLERİNİZ İÇİN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM ARKADAŞLAR. HOŞBULDUK....