ANKARA KUŞ PAZARINDAN ENSTANTENELER VE BAZI SİTEMLER

kayra

Uzman Üyemiz
Adı
BURAK
Soyadı
SİPAHİ
ANKARA'DAKİ KUŞ PAZARINDAN BİR KAÇ KARE RESİM PAYLAŞMAK İSTEDİM  EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

AMA BAZI İNSANLAR VAR Kİ BEN ONLARA ÖLÜCÜ DİYORUM SATARKEN 100 TL DEN AŞAĞI VERMEYEN AMA SENDEN ALIRKEN AYNI KUŞA 40 TL VEREN, HASTA SAĞLIKSIZ KUŞU SİZE SATAN  DAHA SONRA SEN HASTALANDIRMIŞSIN BENDE İKEN HİÇ BİR ŞEYİ YOKTU DİYEN KARAKTERSİZLER VAR. ELİNDEKİ KUŞU ÖLÜ FİYATA ALMAYA ÇALIŞAN İNSANLAR VAR. BU İNSANLAR ANKARA'NIN BENCE YÜZ KARASIDIR. SİZ ONLARA GÜVENİP KUŞ ALIYORSUNUZ ONLAR SİZE HASTA JUMBO KUŞU 350 TL DEN KAKALIYORLAR. BANA URLU KUŞU YUMURTA VAR DİYE SATMIŞLAR BEN DE BUNLARA İNANDIM VE DİŞİ JUMBOM ELİMDE KALDI HİÇ BİR İŞİME YARAMIYOR ALLAH'TAN ERKEĞİNDE SORUN YOK TEK SEVİNDİĞİM NOKTA BU

SİZ SİZ OLUN  ANKARA PAZARINDAN ALIŞVERİŞ YAPARKEN İNSANLARA O KADAR DA GÜVENMEYİN!!!

PAZARDA ÇOK DÜRÜST İNSANLARDA VAR ÇOK SAHTEKAR OLAN ÜÇKAĞITÇILARDA VAR.   

HİÇ KİMSE BUNU ÜSTÜNE ALINMASIN...BEN GİDEN 350 TL YE VE HASTA KUŞA ACIYORUM DOĞRU OLSAYDI DÜRÜST OLSAYDI NE OLURDU BİZ BU PARALARI ÇOK MU KOLAY KAZANIYORUZ???
BUNU YAPANI ALLAH'A HAVELE EDİYORUM VE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM...

KUSURA BAKMAYIN BU İNSANLARA DÜN ÇOOK ÇOK SİNİR OLDUM BURADAN KENDİMİ SAKİNLEŞTİRMEYE ÇALIŞIYORUM.

dakika06

Uzman Üyemiz
Adı
serkan
Soyadı
sipahi
alkisd alkisd alkisd alkisd
burak herkesin demek istediğini sen söylemişsin

Murat ÖZYÜREK

Takipçi Üyemiz
Web sitesi
www.facebook.com
Adı
Murat
Soyadı
ÖZYÜREK
ankara kuş pazarına ben de gittim...ankara'ya yakışmayan bir yer...daha düzenli,temiz,kapalı bir mekan olsa daha iyi olurdu...ticarete yalan karıştı mı o ticaretten hayır gelmez...bu tarz insanlar var orada ama dürüst,güvenilir,yeri belli,yurdu belli esnaflarda var...

mehtapyılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Mehtap
Soyadı
Yılmaz Maraşlıoğlu
Murat ÖZYÜREK' Alıntı:
ankara kuş pazarına ben de gittim...ankara'ya yakışmayan bir yer...daha düzenli,temiz,kapalı bir mekan olsa daha iyi olurdu...ticarete yalan karıştı mı o ticaretten hayır gelmez...bu tarz insanlar var orada ama dürüst,güvenilir,yeri belli,yurdu belli esnaflarda var...
Kesinlikle katılıyorum.

Gökhan YILDIZLI

Uzman Üyemiz
Adı
Gökhan
Soyadı
YILDIZ
hiç pazardan kuş almadım ama sana katılıyorum orada dürüst insanlardan birisi olarak gördüğüm bor ticaretin sahibi musa abi var herşeyi ben ondan alıyorum

rabbani

Uzman Üyemiz
Adı
ÜNAL
Soyadı
YILMAZ
Her Allah dien cennete gitseydi  münafıklarla dolardı  cennet  Herkes Allah diyor o vakit ebu cehil ( cahiliyenin babası )  olan kişide cennete giderdi... ( bilen kişilerle gitmek en doğrusu  bu devirde )

slmylcn

Takipçi Üyemiz
Adı
selim
Soyadı
yalçın
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Hayatta karşımıza bu tarz tecrübeler çıkıyor. Üzülüyoruz tabi ki fakat tecrübe oluyor. Bu bizim dürüstlüğümüzü bozmamalı. Karşı taraftan o hak edilmeyen paraların kat kat çıkacağını düşünüyorum.

koraykan

Üyemiz
Adı
Ali Osman
Soyadı
AKTAŞ
Gelecek hafta aynı pazara gitseniz o adamı bulamazmısınız ? Bence kuşu geri veremeseniz bile en azından sorun çıkarırsınız bir daha yapamaz..

deli_kabus1@hotmail.com

Uzman Üyemiz
Adı
yasin
Soyadı
yılmaz
geçmiş olsun benim görüşüm sitedeki aynı şehirdeki arkadaşlar la irtibata geçip onlardan almak olurdu hem iyi bir arkadaş kazanmış olurduk bilgi alışverişde cabası neyse paylaştıgın için tşk bizede ders oldu...

A.VOLKAN AK

Üyemiz
Adı
VOLKAN
Soyadı
AK
Evet ne yazık ki pazarda öyle arsızlar var kandırmayı marifet sanan.Bir kere bana da oldu gidip azını yüzünü kırasım geldi.Kendimi zor tuttum.

EEmraHH

Üyemiz
Adı
Emrah
Soyadı
AKTAN
Yasin YILMAZ..' Alıntı:
geçmiş olsun benim görüşüm sitedeki aynı şehirdeki arkadaşlar la irtibata geçip onlardan almak olurdu hem iyi bir arkadaş kazanmış olurduk bilgi alışverişde cabası neyse paylaştıgın için tşk bizede ders oldu...

canan numan

Uzman Üyemiz
Adı
canan
Soyadı
numan
350 TL az paramı koyun satıyorlar o paraya hakikaten acıdım boşa giden umuda.

kayra

Uzman Üyemiz
Adı
BURAK
Soyadı
SİPAHİ
Aslı ÇALIŞKAN' Alıntı:
bu pazar hangi günler ve nerede oluyor?
aslı hanım pazar günü iskitlerde oluyor son resimde kroki olarak nerede olduğunu gösterdim.

cem20

Uzman Üyemiz
Adı
Erdoğan
Soyadı
ATEŞ
PAZAR NEREDE ARKADASIM YAZMAK ZORMU BU KADAR KROKİDE Bİ SEY BELLİ DEİL.PAZAR HANGİ GÜNLER VE NEREDE KURULUR BİLGİ SAHİBİ OLAN VARMI ACABA.TŞKRLER

Çağrı SÜPAHÜ

Takipçi Üyemiz
Web sitesi
www.youtube.com
Adı
Çağrı
Soyadı
SİPAHİ
Doğan YILMAZ' Alıntı:
PAZAR NEREDE ARKADASIM YAZMAK ZORMU BU KADAR KROKİDE Bİ SEY BELLİ DEİL.PAZAR HANGİ GÜNLER VE NEREDE KURULUR BİLGİ SAHİBİ OLAN VARMI ACABA.TŞKRLER
Armut piş ağzıma düş yapmayın gidin araştırın az.Google yi aç ankara pazarı adres yaz çıkmıyorsa gel söylerim.Bu kadar tembel olmayın arkadaşlar ya.Hani dedin ya yazmak bu kadar zor mu diye google yi açıp adres sormak bu kadar zor mu.