Ankara Serdar Sirkeci arkadaşımızı ziyaretimiz

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Serdar sirkeci  ve Zeki mülayim arkadaşımıza misafirperliğinden dolayı arkadaşlarım adına teşekkürlerimi sunuyorum sağ olsunlar sabahın erken saatlerinde uykularını yarım keserek bizleri ağırladılar

zeki mülayim-serdar sirkeci-selahattin güçlü-ilker ertürk

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Yaşanmaya değer güzel bir gündü,  Serdar ve Zeki Arkadaşımıza Teşekkür ediyorum..  Ayrıca Kuşları çok güzel boy boy yavruları olsun diliyorum..

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
bende sağsağlim evime ulaştım serdar zeki ve şahin arkadaşlara bizlere göstermiş olduğu misafirpeliklerinden ilgilerinden bize vermiş oldukları kuşlar için çok teşekür ederim

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
yavuz teşekür edreim arkadaşım sende yolda di,nlendirdin beni arkadaşlar ben ankaraya bir kaç gün önce gitmem cuma günü beni karaman ve konyaya sürükledi orada bazı üretici arkadaşlarla tanıştım onlarda yakında büyük ihtimal aramıza katılacaklardır umarım

vky88

Takipçi Üyemiz
Adı
Volkan Kemal
Soyadı
YALAV
Güzel fotograflar Kuşlarda bir o kadar güzel :)

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
zeki  ankarada bize göstermiş olduğun misafirperliğe yardımlarına ayrıca teşekür  ederim bende beklerim bizim taraflara şirketin işleri varmış buralarda

Serdar SÜRKECÜ

Uzman Üyemiz
Adı
Serdar
Soyadı
Sirkeci
Çok teşekkürler bu güzel ziyeretiniz için, en kısa zamanda tekrar bekleniyorsunuz duyrulur :) Yavuz kuşlara güzel bak, yokluğumu aramasınlar :)

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
serdar yavuza verdiğin o yeşil dişi için çok teşekür kalbi temiz bir kardeşsin yavuzda güle güle üretim yapsın ahmet salmanla dör gözle bekliyoruz tabi ???

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
evet serdarım bizi kıramaman;içindeki samimiyeti,saydığını sevdiğini gösterdin bize,çoğu kimse yapmaz,şahin abide aynı şekilde davrandı kuşlarını bizden esirgemedi,ALLAH razı olsun hepinizden

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Asıl sizler sağolun Ahmet. Kuşlardan ziyade yüzyüze konuşabilmek tanışabilmekti önemli olan.

Serdar SÜRKECÜ

Uzman Üyemiz
Adı
Serdar
Soyadı
Sirkeci
Ben rahatım nasılsa ilker abi bekarım, sende kovulmuşsun, yavuzunda geleceği pek parlak değil bu gazla yakında oda kovulacak bol bol gezeriz üretimhaneleri :)