başka sitelere davet

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
arkadaşlar bizim sitedeki kaliteyi görecek olacaklarki bizi mail yoluyla başka sitelere davet ediyorlar.aynı paylaşımlarıda yapmamızı istiyorlar.benim tek bildiğim üretici sitesi burasıdır.diğerlerinin niyetleri bellidir.bilginiz olsun diye paylaşıyorum.

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
      Zeki Bey, Paylaşımınınz için SağOlun..
  Diğerleri için MuhabbetKuşu Siteleri Amaç olmaktan çıkmış, araç olmuş tur.. Bu site olunabilecek en doğru yer, şimdiye kadar bu çatı altında kötü bir konu/olay olduğunu hatırlamıyorum..
  Çok istiyorlarsa fazlalıklarını gömüp, eksikliklerini tamamlayıp onlar buraya gelsinler ?

Ramazan Demet

Uzman Üyemiz
Adı
Ramazan
Soyadı
Demet
herkes birşeyler peşinde arkadaşlar ama inanın gerçi sizde biliyorsunuz butün sitelerde olumsuz sen, ben davaları kavgaları sürüyor buda siteleri kötü durumlara sokuyor. mufit ceylanı tanımam ama istenmeyen bir kişi ilan edilmiş gibi bir arkadaş bu siteyede üye olmuştu görmüştüm ya siteye girmiyor yada yasakladılar site yöneticileri daha iyisini bilir.

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
arkadaşlar bu kişilerin derdi öğrendiğim kadarıyla.site kurup,başkan olup millete hava atmakmış.adamın elinde 4 çift muhabbet kuşu var site kuruyor.kendini kral sanıyor.onlara kralın çıplak olduğunu birilerinin söylemesi lazım.

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Bırakalım çıplak çıplak dolaşsın.
    Zira Onun kendi kendine anlaması, bizim söylememizden daha az zaman gerektirecektir..

çetin

Uzman Üyemiz
Adı
Çetin
Soyadı
Gökmen
taş yerinde ağırdır arkadaşlar  biz buradayız sevgi ve saygıyı ön planda tutupda bizimle bilgileri paylaşacak herkesede kapımız sonuna kadar açık