Bilezikle ilgili bilgi

Kadir guven

Yeni Üyemiz
Adı
Kadir
Soyadı
Guven
Uyelik islemini daha sonra yapicam en az ne kadar ala bilirim

Lenovo S580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

murat11

Takipçi Üyemiz
Adı
MURAT
Soyadı
DEMİR
En az 25 adet fakat önce üye olmalısınız çünki dernek üye numaranız yazılıyor bilezik de

griayhan

Yeni Üyemiz
Adı
ayhan
Soyadı
kökdemir
Herkese selamlar. Uzun zamandır forumu takip edemedim. Bilezik kullanimyla ilgili, ne işe yarar, gerekli midir, avantaji nedir? Bununla ilgili bi yazi makale link i varmı? Okumak ogrenmek isterim. Atabilir misiniz?

polat.y

Yeni Üyemiz
Adı
yakup
Soyadı
polat
25 adet bilezik almak isterim fiat ne kadar.sipariş versem ne zmn.elime geçer.saygılar

Femirleroğlu

https://www.instagram.com/faruk_emirleroglu/
Yönetici
Web sitesi
www.instagram.com
Adı
Faruk
Soyadı
Emirleroğlu
bulunduğunuz il ilçelerde yıllık aidatı 75 TL gibi bir bedelle dernek üyesi olursunuz.
avantajları,
1. sosyal ağınız büyür
2. aktivitelerden faydalanırsınız
3. yarışmalık kuşunuz olursa (kendi üretiminiz) üye numaranızı içeren bilezik ile yarışmaya katılırsınız.

bileziklerin tanesi 1,5 TL dir min. 25 adet sipariş ile gelir. üzerinde TKF ABC DEF 001 20K Bu sene için bilgiler yer alır.
TKF : Türkiye Kanarya ve Kafes Kuşları Federasyonu
ABC: Üyesi olduğunuz derneğin kodu örneğin benim 16B : Bursa Muhabbet Kuşu ve Egzotik Kuşlar derneği
DEF : Sizin dernekteki kayıt numaranız örneğin benim 262
001: Numaratör ve siz 25 lik sipariş verdiğinizde 001 den 025 e kadar gidecektir.
20K : Bu da ilk iki hanesi yılı yani 2020 yılı, sondaki kodlama da bilezik çapı ya da cinsini ifade eder K 4,3mm dir. Show içindir.

Bir de her sene bilezik renk kodları vardır. Örneğin 2019 siyah, 2020 yeşil ve devam ediyor. internetten bakabilirsiniz.

Bilezik öylesine takılan bir ekipman değildir. Takip ve izlenebilirlik için tasarlanmıştır. Ancak ülkemizde çok uyulmamaktadır.

Üzerine çok konuşabiliriz ama bu bilgiler sanırım sizi aydınlatmış olur.

Kolay gelsin, sağlıklı günler.