Bird Improver

radter

Üyemiz
KAFES KUŞLARI , TROPİK VE EGZOTİK KUŞLAR
                            İÇİN DÜZENLEYİCİ                     

( KANARYA  &  SAKA  &  MUHABBET KUŞU  &  PAPAĞAN & FLORYA & BÜLBÜL & EGZOTİK VE RENK KUŞLARI )

Bird Improver özellikle Tropik ve Egzotik kuşlar için geliştirilmiştir.Üç yıl boyunca pet-shoplarda ve hayvanat bahçelerinde test edilmiş olup güzel sonuçlar alınmıştır.

Bird Improver çok dikkat ve bakım istiyen Tropik ve Egzotik kuşların canlılığını arttırmak için Organik Formik Asitten oluşmuştur.

• Tüm bakterilere karşı içme suyunu temiz tutar.
• Kuşlardaki kötü bakterileri güvenli bir şekilde yok eder.
• Tüm yıl boyunca Salmonella,E Coli ve diğer hastalıklara karşı koruma sağlar.
• Bağırsakda denge sağlar ve düzenler.
• Canlılık verir.
• Kuşun iştahını düzenler.
• Üremeyi  arttırır.
• Tüy döneminde gelişimi hızlandırır güçlü ve güzel tüy oluşumunu sağlar.
• Stresi azaltır ve kuşların rahatlamasını sağlar.
• Antibiyotik ve çeşitli ilaç kullanılmasını engeller.

Dozaj:

Haftada bir kez 10 lt suya bir çay kaşığı ( 2 gr ) olarak uygulanır.
1 kutu Bırd Improver 250 kuşa bir yıl boyunca uygulanabilir..
Vitamin, Prebiyotik ,Elektrolitler ile karıştırılıp kullanılabilir.

Kullanım Süresi :

Kuru yerde saklandığı takdirde kullanım süresi limitsizdir.
Gözle temas halinde bol su ile yıkayınız.
Ürün çok yoğundur.Norveç’de üretilmiştir.1 Kutu 125 gr.
Hiçbir yan etkisi yoktur.

ARKADAŞLAR İNTERNETTE BÖYLE BİR İLAÇ BULDUM HİÇ KULLANAN OLDUMU?

Ramazan Demet

Uzman Üyemiz
Adı
Ramazan
Soyadı
Demet
dümen olabilir merdiven altı imalatçıları var dikkat etmek lazımben hiç kullanmadım birde sitenin adresini verirsen güzel olur

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
kuşlarınız için çok özel verim arttırıcı vitamin amino asit karışımı.içinde humik asit ve folik asit içermektedir. 1 litreye 1 gr kullanılır. 100 ml fiyatı 10 liradır. 1 litre fiyatı ise 75 liradır. mutlaka deneyin kuşlarınızdaki farkı göreceksiniz. yumurta adetleri ve yavru kaliteleri artacak. kuş kaybınız hemen hiç olmayacak. tek kusuru var yem tüketimi artacaktır.yani iştahları açılacak.mutlaka deneyin ,türkiyenin heryerinine gönnderiyoruz.

bende böyle bir ilan gördüm sahibinden.comda ilan no 21264251 bu nekadar doğrudur acaba?

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
bir fikrim yok arkadaşlar öyle bir yazmışlarki insanların 10 kutu alası geliyor bana hikaye gibi geldi
Valla haklısın abi bir daha bulamayız falan 30-40 kutu alalım...:) :D :D

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
arkadaşlar ben istanbulda güvercin ve posta güvercinleri yetiştirenlerin, yarıştıranların ve derneklerinin içindeyim eğer bu ilaç kayda değer bir şey olsaydı bu arkadaşlarımız bunu kullanırlardı ve bizimde haberimiz olurdu. ben şöyle düşünüyorum ilaç olabilir ama kayda değer değildir

Ramazan Demet

Uzman Üyemiz
Adı
Ramazan
Soyadı
Demet
Türkiyede olsa 1-2 takım kuşta deneriz bunu dışardan getirmekte meşakatli bir iş

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
ilaç elimizde olsa bir kaç kuşta denenir arkadaşlarımıza lanse edilebilir bulabileceğimiz yer neresi acaba

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
satılan ilacın yerini tam olarak anladım bayrampaşada  güvercin yemi satan kamet yem var orda bir ara gidip öğreneceğim

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Yaşar yılmaz' Alıntı:
satılan ilacın yerini tam olarak anladım bayrampaşada  güvercin yemi satan kamet yem var orda bir ara gidip öğreneceğim
Görüşme sonucunu bekliyoruz...

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
Yahya SAYIN' Alıntı:
Yaşar yılmaz' Alıntı:
yahya bey posta güvercini besleyen bir arkadaşın kendi kuşlarına getirttiği ve yem aldığı yerede fazladan getirttiği bu katkı malzemelerden vermiştir ayrıyeten çevresindeki güvercinci arkadaşlarınada empoze etmişti fakat rahbet görüp tutulmadı bilginiz olsun

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Yaşar yılmaz' Alıntı:
Yahya SAYIN' Alıntı:
Yaşar yılmaz' Alıntı:
yahya bey posta güvercini besleyen bir arkadaşın kendi kuşlarına getirttiği ve yem aldığı yerede fazladan getirttiği bu katkı malzemelerden vermiştir ayrıyeten çevresindeki güvercinci arkadaşlarınada empoze etmişti fakat rahbet görüp tutulmadı bilginiz olsun
Teşekkürler yaşar...