Bitlerle Mücadele

Ramazan Demet

Uzman Üyemiz
Adı
Ramazan
Soyadı
Demet
bende bu detan dan kullanmıştım arkadaşlar dikkat edin detanın değişik versiyonlarıda var bu sinekkıran olması lazım haftada 2-3 kere sıkabilirsiniz arkadaşlar

selçukhan baş

Yeni Üyemiz
Adı
Selçukhan
Soyadı
BAŞ
Kanaryalarda Ardap sprey kullandım ve en iyisi bence biraz pahalıda olsa riskten kurtarır.

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
aslında değişik markalarda içeriği değişik sprey kullanmamız lazım bitlerde devamlı aynı zehirlere karşı bağışıklık sistemini güçlendiriyor

Ramazan Demet

Uzman Üyemiz
Adı
Ramazan
Soyadı
Demet
Yaşar yılmaz' Alıntı:
aslında değişik markalarda içeriği değişik sprey kullanmamız lazım bitlerde devamlı aynı zehirlere karşı bağışıklık sistemini güçlendiriyor
yaşar bey kesinlikle bu konuda haklısınız ben devamlı opigal 5 kullanıyordum sanki artık tesir etmiyormuş gibi geldi bana ilk kullandığında bit ilacını buldum diyordum bit olsun olmasın opigal 5 devamlı kullandım ama artık etkisi yok gibi bu sene detana geçeceğim

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
arkadaşlar ben bayerin baymac ını kullanıyorum banyolarına neguvon a gerek varmıdır kullanmalımıyım teşekürler

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
selahatin abi süper adamsın araştırıyorsun paylaşıyorsun ispatlıyorsun öğrenmenin yaşı olmadığını sana çok teşekürler tabi emeği geçen herkeze

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
ilker ertürk' Alıntı:
arkadaşlar ben bayerin baymac ını kullanıyorum banyolarına neguvon a gerek varmıdır kullanmalımıyım teşekürler
ilker eğer kuşlarına banyo yaptırıyorsan neguven toz kullan zararı yok faydası var bu aynı insanlar gibi insan sabunsuz veya şampuansız banyo yaparmı

cem

Üyemiz
Detan sinekkranın kokusuz olanından bulabildim . Mavi bir kutuda .

Bunu da kullanabilir miyiz ?

blackdevil41

Uzman Üyemiz
Adı
Hilmi
Soyadı
AKYILDIZ
cem bey girişim pazarlama int sitesinde kırmızı detan var int üzerinden alabilirsiniz en önemlisi 2010 üretim tarihlisini bulabiliyorsunuz piyasada 2008 2009 üretim tarihlileri var üretim tarihi yeni olmayanların etkisi az oluyor

BISMARCK

Uzman Üyemiz
Adı
EKREM AYKUT
Soyadı
BAL
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
ilker ertürk' Alıntı:
ilker eğer kuşlarına banyo yaptırıyorsan neguven toz kullan zararı yok faydası var bu aynı insanlar gibi insan sabunsuz veya şampuansız banyo yaparmı
Selahattin Abi, NEGUVON kullanımını anlatır mısın?Kuşların banyo sularını hazırlarken litrelik kova su içine prospektüsünde yazılı ölçüde mi karıştırıyorsun?Tane tane izah eder misin  :)

Ayrıca ürün bu ürün müdür?

http://www.haseremarket.com/urun_detay.asp?pid=7229

Coşkun Ödemir

Uzman Üyemiz
Kuşum zamanının çoğunu orasını burasını kafasıyla kaşımakla meşğul. Huysuzlanmaya başladım. Detan mı alayım ne yapayım  ::)