BREEDMAX HAKKINDA

radter

Üyemiz
BREEDMAX ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. KULLANAN VAR MI? KULLANAN VEYA BU ÜRÜN HAKKINDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARIN GÖRÜŞLERİNİ ALMAK İSTERİM.

BREEDMAX – Üreyebilen tüm kanatlı kuşlar için tamamlayıcı yemdir. Genç kuşlarınızda iyi bir büyüme ve en uygun olarak sağlıklı kalmayı sağlar. Breedmax güvercinlerin ve tropikal kuşların üretim sonuçlarına ve genel durumlarına değer katar.

Kullanımı:

Egzotik kuşlar: Üretim sezonu dışında; haftada 2 kere BREEDMAX ölçeği ile bir ölçek 100gr yumurtalı mamaya Üretim sezonunda: Günde 1 ölçek BREEDMAX ölçeği ile 100gr yumurtalı mamaya

Güverciler: 1 yemek kaşığı bitkisel yağ ile, 5 ölçek BREEDMAX 1kg güvercin yemine karıştırılarak kullanılır. 

(1 ölçek =10 gr )

Saklama koşulu:

Serin ve kuru yerde saklayınız. Bir kere açıldıktan sonra ağzını kapatarak saklayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Breedmax ‘ın havası alınmış folyo paketlemesi dolayısı ile raf ömrü uzatılmıştır.

Üreyebilen tüm kanatlı kuşlar için iyi kondisyon ve en uygun doğurganlığı sağlar. 

İçeriği: yağlı tohumlar ve türevleri, tahıl tanecikleri ve tahıl ürünleri, kök ve kök ürünleri, mineraller, balık ürünleri.

BU BİR İLAÇ DEĞİL YEM KATKISIDIR. TEDAVİ AMACIYLA KULLANILAMAZ.

CeMalT

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.Muhabbetkuslari.Org
Adı
CemaL
Soyadı
Tanış
Merhabalar

Breedmaxı yaptığım yumurta mamasıyla karıştırıp kullanıyorum ve çok faydalı bir mama katkısı olduğunu söyleyebilirim yavruların daha sağlıklı olmasını, üretime hazırlanan çiftlerin çok çabuk eş tutmasını sağlayan bir mama katkısı.

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
radter' Alıntı:
BREEDMAX ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. KULLANAN VAR MI? KULLANAN VEYA BU ÜRÜN HAKKINDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARIN GÖRÜŞLERİNİ ALMAK İSTERİM.

BREEDMAX – Üreyebilen tüm kanatlı kuşlar için tamamlayıcı yemdir. Genç kuşlarınızda iyi bir büyüme ve en uygun olarak sağlıklı kalmayı sağlar. Breedmax güvercinlerin ve tropikal kuşların üretim sonuçlarına ve genel durumlarına değer katar.

Kullanımı:

Egzotik kuşlar: Üretim sezonu dışında; haftada 2 kere BREEDMAX ölçeği ile bir ölçek 100gr yumurtalı mamaya Üretim sezonunda: Günde 1 ölçek BREEDMAX ölçeği ile 100gr yumurtalı mamaya

Güverciler: 1 yemek kaşığı bitkisel yağ ile, 5 ölçek BREEDMAX 1kg güvercin yemine karıştırılarak kullanılır. 

(1 ölçek =10 gr )

Saklama koşulu:

Serin ve kuru yerde saklayınız. Bir kere açıldıktan sonra ağzını kapatarak saklayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Breedmax ‘ın havası alınmış folyo paketlemesi dolayısı ile raf ömrü uzatılmıştır.

Üreyebilen tüm kanatlı kuşlar için iyi kondisyon ve en uygun doğurganlığı sağlar. 

İçeriği: yağlı tohumlar ve türevleri, tahıl tanecikleri ve tahıl ürünleri, kök ve kök ürünleri, mineraller, balık ürünleri.

BU BİR İLAÇ DEĞİL YEM KATKISIDIR. TEDAVİ AMACIYLA KULLANILAMAZ.
Şahsen ben kuluçkaya hazırlama, çabuk yumurtalatma hususunda hiç bir yarar görmedim, diğerr konularda birşey diyemem...

kuşcuusta07

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.kuscuusta07.tr.gg
Adı
Yavuz
Soyadı
usta
Arkadaşlar bende hiç bir yararını görmeyenlerdenim.Her gün verdim,Bolca tüye soktu kuşlarımı.Haftada bir verdim hiç bir işe yaramadı.Yani Hiç bir artısını görmedim.Belki kanarya ve güvercinlerde etkili olması muhtemeldir.Lakin Cennet papağanlarımda,Muhabbet ve İspinozlarıomda bir katkı görmedim.
Saygılar.

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
bende bir zamanlar kullandım fakat çok mucizevi bir şey değil bir hayalle aldık ama olay psikolejikmidir nedir anlıyadım bence bir faydası yok paralar boşa gitmesin

Münah Öoğlu

Uzman Üyemiz
Adı
Münah
Soyadı
Özoğlu
Kanarya besleyen arkadaşım mamalarına katıp hergün verdi ama sonuç olarak kuşlar ara tüye girip sezonu erken kapattılar.Bir yılın emekleri de boşa gitti arkadaşın.

radter

Üyemiz
Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler... Az kalsın alıyordum.