BURSA MİSAFİRLERİ ((BÜTÜN RESİMLER BURDA))

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Bu sabah, Ahmet SALMAN Arkadaşımızı Selahattin GÜÇLÜ, Yavuz AlPTEKİN, Hilmi AKYILDIZ ve ben Ziyaret e gittik.. Orhan Kardeşimizin ve benim yavru Kuşlarımızdan da götürdük..

Ahmet Arkadaşımızın Genç Kuşlarından Bazıları, Hepsi Çok güzel ve sanıyorum Ahmet'in artık 2. bir salma kafese ihtiyacı var..

Sebahtin TÜRKEL Arkadaşımızı da Ziyaret ettik, Kuşları çok güzel..

Oradan Mangal yapacağımız mesire yerine gittik..

Selahattin Abimizin ilk siparişi  :D  :D

ilk Mangalımızda Geldi..

Mangal geldikten yaklaşık 10 dakika sonra atlattığımız badirenin fotoğrafları diğer arkadaşlarımın Fotoğraf Makinelerinde var, Sıradışı bir gün oldu.. Ahmet SALMAN Arkadaşımıza Kocaman bir Teşekkür..

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Ahmet Sağ Olasın..  Bu gün çok Gülebildik; Sıkıntısız bir piknik olsaydı, İnan kısa zamanda  her şey unutulurdu..  Ayrıca Deniz Otobüsüne yetişmek için verilen mücadele En son binen 4 kişiden üçü biz olduk..
  "20 Haziran 2010 Bursa Ahmet SALMAN Ziyareti "ni ömrümün sonuna kadar sık sık tebessümle Hatırlayacağım.. Her şey için Bir kez daha TEŞEKKÜRLER..

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
      Hilmiiiiiiii..  Söylediğini Yapmışsın..  Gemiyi biraz geç terk edince kişi böyle olmadığı gibi olabiliyormuş..  :D  :D

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
Yılmaz KURŞUN' Alıntı:
  Ahmet Sağ Olasın..  Bu gün çok Gülebildik; Sıkıntısız bir piknik olsaydı, İnan kısa zamanda  her şey unutulurdu..  Ayrıca Deniz Otobüsüne yetişmek için verilen mücadele En son binen 4 kişiden üçü biz olduk..
  "20 Haziran 2010 Bursa Ahmet SALMAN Ziyareti "ni ömrümün sonuna kadar sık sık tebessümle Hatırlayacağım.. Her şey için Bir kez daha TEŞEKKÜRLER..
alllah razı olsun hepinizden,herzaman ve herkezi beklerim tekrardan

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
yavuz alptekin' Alıntı:
bugün bursa,ya ahmet SALMAN,ın yanına gittik kendisine bize karşı göstermiş olduğu misafirperverlikten nezaketinden dolayı kendi adıma sonsuz teşekkür ederim.yedik içtik zahmet verdik hakkını helal et ahmet,cim allah razı olsun
helal olsun hepinize size az bile kardeşim herzaman beklerim ki zaten devamı olması lazımki bağlar güçlü olsun

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
yavuz ben senin iyiliğini düşündüm yoksa ilerde senden jumbo istiyenler o resimlerle senden seni tehdit ederler ;)
  Hah Hah Haaa  :D  :D

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
gönül sohbet ister kahve bahane.sizin canınız gezmek ister kuş pazarı bahane.
allah muhabbetinizi bozmasın.