BÜYÜK SALMALARIMI BİTİRDİM

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
ahmet harika olmuşlar eline sağlık işin en güzel tarafı tekerlekli olması ve altlarının çok pratik olarak temizlenmesi olacak yalnız yerlere yem atmışsın o olmaması lazım pazardan salma yemlikleri ve sulukları alman lazım bir eksiğin daha var oda kapı içine alttan bir ufak kapı yapman lazım oda yemini suyunu değiştirirken kuşların dışarı kaçmaması için

T

tolga baran

Guest
ellerinize sağlık bu kadar uzun olması çok iyi ama yer kısıtlı değilse  bunun 2 katı genilikte çok daha iyi olur  diye düşünüyorum acizane  ama böylede enfes görünüyor güle güle kullanın...

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Ahmet, Ellerine Sağlık Salman güzel olmuş.. Kuşlarında güzel; Boy boy yavruları olur İnşAllah..

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Ahmet, tekrar Tebrikler, Son resimdeki Mavi Spangle Kuş, Bu kentten giderken daha zayıf ve çelimsizdi; 10 günde forma girebilmiş. Demek ki bakım iyi..   

BISMARCK

Uzman Üyemiz
Adı
EKREM AYKUT
Soyadı
BAL
Elinize sağlık ahmet Bey.Bu salmayı yavru kuşların eş tutması ve belli bir süre birlikte durmaları için mi kullanıyorsunuz?

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
ellerinize sağlık güzel olmuş.yalnız ileridede göreceksiniz niye iki kapı yapmadım diye hayıflanacaksınız.daha rahat ederdiniz.