Dernek üyesi arkadaşlarımıza hatırlatma

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Arkadaşlar Son zamanlarda dernek sayımız biraz arttı bunda sizlerin büyük çabası ve emeği olduğuna inanıyorum yanlız yeni üye olacak çevremizdeki arkadaşlarımıza derneğimizi sunarken,tanıtırken
fazla aşırıya kaçmayalım insanlar birden fazla dernek üyelikleri olacağı gibi bu arkadaşlarımız eğer başka derneklere üyelikleri varsa üyeliklerini bırakıp bizim derneğe üye olun diye sakın söylemde bulunmayalım bu çok önemlidir aynı zamanda bizim camiamıza yakışmaz.
saygılar

kuşçu_10

Uzman Üyemiz
Adı
ORÇUN
Soyadı
AST
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
Arkadaşlar Son zamanlarda dernek sayımız biraz arttı bunda sizlerin büyük çabası ve emeği olduğuna inanıyorum yanlız yeni üye olacak çevremizdeki arkadaşlarımıza derneğimizi sunarken,tanıtırken
fazla aşırıya kaçmayalım insanlar birden fazla dernek üyelikleri olacağı gibi bu arkadaşlarımız eğer başka derneklere üyelikleri varsa üyeliklerini bırakıp bizim derneğe üye olun diye sakın söylemde bulunmayalım bu çok önemlidir aynı zamanda bizim camiamıza yakışmaz.
saygılar
alkisd alkisd alkisd

MEMDUHTUNCEL

Üyemiz
Adı
M.H.Memduh
Soyadı
TUNCEL
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
saygılar

CUMARTESİ GELECEĞİM BAŞKANIM...:)

yaşar

Üyemiz
Adı
yaşar
Soyadı
kabak
öyle şeyler olmaz derneğimizin  sevenleri cok derneğimizin  katkılarını görüp  ilgileri artıyor  saygılar