Dezenfekten paspasını koydum

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Katılım
5 Mar 2010
Mesajlar
5,138
Konum
İstanbul / Fatih
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
İki adet baklava tepsisi aldım

Eminönü tahtakaleden Dezen paspası aldım

Ölçülerine göre kestik

Yerleştirdik

Dezenfekten ilacını ayarlayıp döktük

Dezenfekten paspasımızı üretimhanenin ana girişine yerleştirdik kullanıma hazır hale getirdik 

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Katılım
8 Nis 2010
Mesajlar
3,182
Konum
Bursa
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
abi bana sorarsan sünger daha iyi gibime gelliyor,çünkü süngere bastığın zaman ayakkabının en ince kanalına kadar temizler,gezdiğim bütün tavukhanelerde sünger koymuşlardı,tabi sen daha iyi bilirsin selahattin abi beinimki fikir paylaşmak
 

Ergün DUYGU

Üyemiz
Katılım
15 Mar 2010
Mesajlar
95
Konum
istanbul
Adı
Ergün
Soyadı
Duygu
Güzel olmuş abi.

Bir tanede ayakkabıları kurulamak için paspas koysaydın daha iyi olmazmı.
 

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Katılım
8 Nis 2010
Mesajlar
3,182
Konum
Bursa
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
sahibinden.comda bu ilanı gördüm paylaşmak istedim, doğruluk payı nekadar var?ilan no:  21264251                                                                                                                                                                                                                                          açıklama                                                                                                                !!!! kuşlarınız için çok özel verim arttırıcı vitamin amino asit karışımı.içinde humik asit ve folik asit içermektedir. 1 litreye 1 gr kullanılır. 100 ml fiyatı 10 liradır. 1 litre fiyatı ise 75 liradır. mutlaka deneyin kuşlarınızdaki farkı göreceksiniz. yumurta adetleri ve yavru kaliteleri artacak. kuş kaybınız hemen hiç olmayacak. tek kusuru var yem tüketimi artacaktır.yani iştahları açılacak.mutlaka deneyin ,türkiyenin heryerinine gönnderiyoruz.!!!!
 

Manituya

Üyemiz
Katılım
12 Mar 2010
Mesajlar
38
Konum
Amasra/BARTIN
Adı
Ahmet
Soyadı
Uygur
Aminovit Forte'nin Avantajları

OPTİMAL GELİŞİM, BÜYÜME VE VERİM İÇİN İDEAL BİR KOMBİNASYONDUR : Aminovit Forte Oral Çözelti, optimum bir gelişme, büyüme, üreme ve verim fonksiyonları için gereken tüm aminoasit ve vitaminleri dengeli oranda içerir. Ayrıca içerisinde bulunan Glutamik asit yumurta veriminin artırılmasında etkilidir.

• SIVI FORMÜLASYONA SAHİPTİR.

• FORMÜLASYON ÜSTÜNLÜĞÜ : Bileşiminde bulunan Vitamin A, Vitamin A Palmitat olarak formüle eidlmiştir. Vitamin A Palmitat, Asetat türevlerine göre daha fazla Vitamin A aktivitesine sahiptir.

• BİYOYARARLANIMI YÜKSEKTİR : Aminovit Forte Oral Çözelti, sıvı formülasyona sahip olduğu için, hayvanlar tarafından biyoyararlanımı ve hayvan organizması tarafından değerlendirilmesi, toz vitamin-aminoasit kombinasyonlarına göre daha yüksektir.

• SUYLA HER ORANDA KARIŞABİLİR : Aminovit Forte Oral Çözelti, sıvı formülasyonda olduğu için, homojen bir karışıma sahiptir ve suyla her oranda karışır. Toz vitamin-aminoasit preparasyonlarında olduğu gibi suda çözdürme problemleriyle karşılaşılmaz.

• ÇÖKELTİ OLUŞTURMAZ : Aminovit Forte Oral Çözelti, sıvı ürün olduğu için, toz vitamin-aminoasit preparatlarında meydana gelen suyla tam karışamama (homojenizasyon) ve bunun sonucunda oluşan çökelme problemleri ile karşılaşılmaz. Ve toz vitamin-aminoasit preparatlarının kullanılması sonucu, içme suyu sistemlerinde ve nipellerde meydana gelen tıkanıklık problemlerine rastlanmaz.

• ETKEN MADDE KAYBI YOKTUR : Aminovit Forte Oral Çözelti, sıvı ve homojen bir ürün olduğundan dolayı, hiçbir etken madde kaybı yaşanmadan, uygulanan dozun tamamı hayvanlar tarafından rahat bir şekilde alınmaktadır. Toz vitamin-aminoasit preparatlarında suda karışamama ve çökelti oluşturma sonucu, içme suyu ile uygulanan dozun tamamı havyan organizması tarafından organizmaya alınamamaktadır. Böylece dozaj kontrolü yapılamamaktadır.

• SİNDİRİM SİSTEMİ İÇİN EN İYİSİDİR : Aminovit Forte Oral Çözelti sıvı formülasyona sahip olduğundan dolayı, hayvan organizması tarafından en iyi şekilde absorbe edilerek, en yüksek derecede yararlanım sağlar
 

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Katılım
5 Mar 2010
Mesajlar
5,138
Konum
İstanbul / Fatih
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
buda içeriği
1 Litre’de:
Vitamin A,  L-Arginine,  Vitamin D3, L-Cistine, Vitamin E, L-Leucine, Vitamin B1, L-Valine, Vitamin B2, L-Isoleucine, Vitamin B6, L-Histidine, Vitamin B12,  L-Phenilalanine, Vitamin K3, L-Proline, Vitamin H,  L-Serine, Pantotenic Asit,  L-Tirosine, Choline  Chloride, L-Treonine,  DL-Methionine, L-Triptophane, L-Lysine,  L-Glutamic Asit, L-Alanine

KULLANIM SAHASI / ENDİKASYONLARI

Destekleyici olarak; Civciv, piliç, tavuk, hindi ve diğer kümes hayvanları ile kuzu, buzağı, tay ve diğer çiftlik hayvanlarının, yüksek et ve süt verimi için beslenen büyükbaş hayvanların ve pet hayvanlarının;

Gelişmelerinin hızlandırılmasında
Verimliliklerinin artırılmasında
Bağışıklık mekanizmasının güçlendirilmesinde
Yemden yararlanmanın artırılmasında
Yetiştirme kayıplarının önlenmesinde

Koruyucu olarak;

Bakteriyel ve viral hastalıklar sırasında görülen beslenme yetersizliklerinde
Hastalıkların nekahat dönemlerinde
Spesifik antikor üretiminin artırılmasında ( aşılamalar öncesinde )
Stres durumunda artan vitamin gereksinmesinin karşılanabilmesi amacıyla

Tedavi edici olarak;

Perozis, raşitizm, osteomalasi ve paralizlerin önlenmesi,
Sinirsel bozuklukların sağaltımı,
Nonspesifik ishal,
Sindirim sistemi florasının düzeltilmesi,
Üreme performansı zayıflıklarının sağaltımı,
Hayvanlarda karaciğer yağlanmasının önlenmesi amacıyla kullanılır.

KULLANIM  ŞEKLİ ve DOZU 
Tüm evcil hayvanların içme sularına karıştırılarak verilir. İçme suyuna katılmadan önce şişe iyice çalkalanmalıdır, en geç 7- 8 saat içerisinde ilaçlı suyu bitirmeleri sağlanmalıdır.

Kanatlılarda ;
Destekleme Dozu 250 ml    / 1 ton suya  1-2 gün
Koruyucu Doz 250-500 ml  / 1 ton suya  2-3 gün
Tedavi Edici Doz 500 ml  / 1 ton suya  3-4 gün


Ambalaj sekli: 1 ve 5 lt'lik plastik siselerde ambalajlanmistir.

Raf ömrü: 24 ay
  

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Katılım
25 Mar 2010
Mesajlar
478
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
Teşekkürler selahattin abi hakikaten bu dezenfektanlı paspası koyup bizi aydınlattığın
teşekkürler bu paspas olayı herkese gerekiyor hem gelen ziyaretçiler içiin hemde kendimiz her tarafa girip çıktığımız için bu olay gerekli