DİŞİ KUŞUMA ERKEK ALDIM EŞ OLDULAR

xxkaan01

Yeni Üyemiz
Adı
murat
Soyadı
demir
Merhaba abilerim. Dişi muhabbet kuşuma eş aldım eş tuttular çifleşiyorlar dişi, erkek yuvalığa girip çıkıyor ama hala yumurta vermedıler ne yazıkkı. Ne zaman yurmurtlar acaba bilgi verirmisiniz  ?

Benim bunun haricinde 1 cift kusum daha var onların 5.ci kuluckası hepsi bos cıktı sımdıye kadar acaba nedenını sorabılırmıyım bi kaç petshopa sordum erkek döllemiyor belliki dedi neredeyse 1 yıldır bende kuslar ama hepsı bos cıktı yumurtaların.ı 5 yumurtası var geçen ayın 25 inde yumurtladı dişi erkekle beraber yatıyor bu sefer kuluçkada yıne boş sizce ne yapmalıyım

burak3757

Yeni Üyemiz
Adı
BURAK
Soyadı
ÇELİKEL
kalamar kemiği ve yumurta mamalarını ihmal etme
yumurtuların dolu olmasını istiyorsan...

xxkaan01

Yeni Üyemiz
Adı
murat
Soyadı
demir
Abi kalamar kemiği ve mamalarıı 3 günde bir veriyorum ama hic bir turlu verım alamadım ne yakkı ki disi yumurtada yatıyor dısarı cıkınca cıflesıp gerı gırıyor yuvalıga 1 haftadır 2 sı beraber yuvalıkta yatıyorlar neden acaba bilgi verirmisiniz ilk defa gordum 2 sının yumurtaya yattıgını

Femirleroğlu

https://www.instagram.com/faruk_emirleroglu/
Yönetici
Web sitesi
www.instagram.com
Adı
Faruk
Soyadı
Emirleroğlu
erkek kısır olabilir,
çiftleşme tünekleri sallanıyor olabilir,

5 kuluçka boyunca boş yumurta aldı isen birini değiştirip anlayabilirsin.

Çiftleşme olmaya başladı ise 15 ile 1 ay arasında ilk yumurtayı görebilirsiniz.

xxkaan01

Yeni Üyemiz
Adı
murat
Soyadı
demir
Abi tunekler tahta sallanma sıkıntısı yok hafyada 3 gun mama kalamar kemıgı vıtamınlerı herseyını verıyorum kuslarıma ama hep bos cıkıyor bu defa 2 sı beraber yumurtaların uzerınde yatıyorlar

Femirleroğlu

https://www.instagram.com/faruk_emirleroglu/
Yönetici
Web sitesi
www.instagram.com
Adı
Faruk
Soyadı
Emirleroğlu
Murat DEMİR........' Alıntı:
Abi tunekler tahta sallanma sıkıntısı yok hafyada 3 gun mama kalamar kemıgı vıtamınlerı herseyını verıyorum kuslarıma ama hep bos cıkıyor bu defa 2 sı beraber yumurtaların uzerınde yatıyorlar
tekrar söylüyorum,

5 kuluçka döneminde hepsi boş yumurta yapıyor ise dişi yumurta yapabiliyor ancak erkek dölleyemiyor gibi görünür.
Yeni bir erkek ile deneyebilirsiniz, dişinizden memnun iseniz.
Bir de ara vermenizi öneririm.
Genel olarak senede 4 kuluçka yeterli olacaktır. Dişiniz harap olur (tüy döker vitamin kaybeder yavruları da doğru besleyemez)