DİŞİNİN YUMURTA KIRMASI

anaral77

Yeni Üyemiz
Adı
yalçın
Soyadı
anaral
S.A. ARKADASLAR ILK AGIZDA 5  YUMURTA YAPAN DISI 1 HAFTA KADAR YUMURTAYA YATIP DAHA SONRA KIRDI VE YINE 3 YUMURTA SONRA TEKRAR KIRDI YUMURTALAR OLDUKCA IRIYDI VE KIRIP YUVADAN DISARI ATIYOR SIMDI ALTINDA BIR TANE YUMURTA VAR DIGERLERINE GORE COK KUCUK BUNUN USTUNEDE YATIYOR AMA INS KIRMAZ NEDEN OLUYOR ACABA NE YAPMAK GEREKIYOR SAYGI VE SELAMLARIMLA 

polarci

Takipçi Üyemiz
Adı
ismail
Soyadı
paşalar
yalçın abi hicret taylan arkadasın da  dedıgı gbi en basta yer degişikligi ve anne  yuvadayken yuvalıgı sık sık acıp kapama rahatsız  etme

gökay tatar

Uzman Üyemiz
Adı
gökay
Soyadı
TATAR
bazı dişiler boş yumurtaları yuvada kırar yada yuvadan atar problemli yumurtaları dişi yine tespit eder yuvadan atar yer değiştirmelerde bazıları yine atar yuvayı hızlı açıp bakarsanız ürker yine atar kırar...

MEHMET KOÇ

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.cubbeliahmethoca.tv
Adı
MEHMET
Soyadı
KOÇ
arkadaşım boş olduğuna inandığınız yumurtayı bir ucundan biraz açın güneşte bozulmasını bekleyin ve diğer yumurtaların arasına koyun dişi bu bozuk yumurtayı yerse yüzde 90 bir daha yumurta kırmayacaktır.

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
MEHMET KOÇ' Alıntı:
arkadaşım boş olduğuna inandığınız yumurtayı bir ucundan biraz açın güneşte bozulmasını bekleyin ve diğer yumurtaların arasına koyun dişi bu bozuk yumurtayı yerse yüzde 90 bir daha yumurta kırmayacaktır.
:) :)

Emrah_ozturk66

Üyemiz
Adı
emrah
Soyadı
öztürk
kusların yumurad 5 yumurtadan yavru cıkıcak dıye bısı yok sorun olan dısının rahatsız olması ve yumurtaları yuvadan atması senın basına gelen olay benım kuslarda aynısı oldu kusların rahat olacagı ve sessız bı ortamda olması yeterlıdır ve yuktek bı yerde olması bende daha ıı olur ben bu sekıl yaptım suanda 5 yumurtası vardı 4 yavru cıkardı

ersan

Takipçi Üyemiz
Adı
ersan yiğit
Soyadı
yiğit
Yumurta kırma  genelde kronikleşmiş bi  huydur bazı dişilerde sanıldığı gibi kıskandığından kırmazlar.

blackdevil41

Uzman Üyemiz
Adı
Hilmi
Soyadı
AKYILDIZ
dişiye bir şans daha tanımalı tekrar kırarsa  eğer başka çiftiniz varsa yumurtladığı yumurtaları onun altına kaydırın veya elden çıkarın

anaral77

Yeni Üyemiz
Adı
yalçın
Soyadı
anaral
s.a. valla arkadaslar  kusların yerı gayet sessız rahatsız edıcı bır durum yok hergun mamalarını aynı saatte vermekteyım mamaya bıde tarcın katıyorum sımdı yenı bısey duydum kekeık yarın kekık katıcam haftada bır ıkı yesıllık verıyorum yanı kırması ıcın bı neden ben goremıyorum bıde yumurtalar bos degıldı galıba bu arada dıger sıftımın ılk yavrusu cıktı yakında resımlerını koyucam ınş

dj_poyraz

Yeni Üyemiz
Adı
ahmet
Soyadı
demir
tarçım veriyorum diyosun ben hiç vermedim tarçının negibi faydası var acaba