Dokuzuzlar..

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  ilki 9 Haziran doğumlu, 9 Kardeşli kuluçkamızın bugün yuvalığını temizledim. Yeni yuvalığı takıp yavruları yeniye naklederken bir kaç Fotoğraf çektim, MaşAllah hepsi çok Sağlıklı..

Anne ve Baba, Yavruları hep Mavi/Turkuaz Spangle çıkıyor..

Anne Kuş, çok Mücadeleci, çok Cefakar.. Bir kez daha 9 yavru verirse evin önüne heykelini diktireceğiz..

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Hepinize, iyi dileklerinizden dolayı Teşekkür ediyorum.. Allah, her isteyene versin..

bülentyıldız

Takipçi Üyemiz
Adı
Bülent
Soyadı
yıldız
kuslarınızın masallah ı var.Bu sizin bakımınızla doğrudan ilgili bir olay olduğu için sizide tebrik etmek isterim

blackdevil41

Uzman Üyemiz
Adı
Hilmi
Soyadı
AKYILDIZ
yılmaz usta maşallah maşallah 41 kere yine maşallah allah nazardan kem gözlerden korusun anne ve babasına allah yardım etsin senide mutlu etmeye devam etsinler inşallah

emrah33

Üyemiz
Adı
Emrah
Soyadı
IŞIK
Maşallah Maşallah kuş değil makine sanki:)Yavruları öldürmeden büyütebilmesini sağladığınız için size de tebrikler,o kadar iyi bakılıyorlar demekki.

burhan kadem

Üyemiz
Adı
Burhan
Soyadı
KADEM
maşallah yılmaz kuşların baya şahane görünüyorlar renkleride mükemmel allah nazardan saklasın tüyleri kadar yavru alırısn saygılarımla

BISMARCK

Uzman Üyemiz
Adı
EKREM AYKUT
Soyadı
BAL
Hocam biraz geç gördüm konuyu ama hepsine 41 kere maşallah.Çok bereketli bir çiftin var.Senin bakımda gösterdiğin çabalara da helal olsun.

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Hepiniz Sağ Olun..  Bu dualarla nazarlardan korkmuyorum..
    5 tanesi kanatlandı uçuyor, 6. yuvalık kapısında  :) Diğerleri de yuvalıktan çıksınlar bir Aile fotoğrafı çekeceğim, İnşAllah aynı kareye sığdırabileceğim..

Bu resimler geçen haftadan...

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Bugün, son dokuzuzda Yuvalığı/kafesi terketti ve bugün Anne Yeni kuluçkasının 5. yumurtasını yapmış. Bir Aile fotoğrafı çekemedim; Baba kuşta Anneye yiyecek taşımakla meşgul..
    Yavrularıda ancak bir kafes içerisindeyken bir arada tutabiliyorum, Değilse Özgürlük hevesiyle hemen dağılıyorlar  ;D  ;D

Dokuzuzlar, Sizlerle paylaştığım için ve Sezon içerisindeki ilk dokuzlarım olduğu için benim için çok özeldi.  MaşAllah, Hepsi Çok Sağlıklı, Allah Hepimize versin. Saygılarımla.

Acharad

Üyemiz
hocam haırlı olsun valla ne yalan söliym 2 aydır hayalim bir yavru görmek ama sabırla bekliyoruz bize biri nasip olmadı :) maşallah allah nazardan saklasın senin adına cok sevindim.Bu arada sana bir mail attım burda yazmam doğru olmaz diye bir adres istemek için ilgilenirsen sevinirim...