Eş tutma

İbrahimm1212

Yeni Üyemiz
Adı
Mert
Soyadı
Sedir
Bir dişi muhabbet kuşum vardı yanına bir erkek muhabbet kuşu aldım yan yana geliyorlar ilk önce birbirlerini öper gibi gagalaşıp ondan sonra birbirlerine vurmaya başlıyorlar neden olabilir

Zgrcyn

Üyemiz
Adı
Ozgur
Soyadı
Ceyhan
Bak aynı konuyu ben açmışım çalma başlığımı 😂 şaka bi yana benim yazdıklarımı 1 sene sonra yazmak istemiyorsan götür yeni kuşu geri ver. Bırak kuşun seçsin eşini

Zgrcyn

Üyemiz
Adı
Ozgur
Soyadı
Ceyhan
Götür eski kuşunu at kuş sürüsünün içine hangi kuşla ilgilenirse onu al gel bu şekilde ısmarlama eş ile hayal kırıklığına uğrama ihtimalin çok yüksek

İbrahimm1212

Yeni Üyemiz
Adı
Mert
Soyadı
Sedir
Teşekkür ederim fakat o mesajı nasıl görebilirim biraz yeniyim kusura bakmayın

Femirleroğlu

https://www.instagram.com/faruk_emirleroglu/
Yönetici
Web sitesi
www.instagram.com
Adı
Faruk
Soyadı
Emirleroğlu
Mama hazırlayıp E vitamini takviyesi yapabilirsiniz. Haftada sadece 1 kere ve S vitamini ile beraber olacak.
Pahalı ürünlere gitmeyin, ucuzlardan alabilirsiniz. mama için de satılan hazır mamalardan örnegin magnesia olabilir 1 kg. almanız yeterli.

hazırlanışı da 1 kaşık mama, yarım yumurta sarısı, maydanoz sapı demet üzerinden 2 bıçak darbesi, dereotu sapı _maydanoz gibi_, baş parmak kadar havuç, bunları karıştırın 10 dk bekletin ve yine karıştırın. mama kabına koyduğunuzda çay kaşığının 1/3 kadar e vitamini üzerine serpin ve s de aynı şekilde.

Mamayı kafeste yaz geldiği için 4-6 saat tutun ve diğer günlerde E vitamini kesinlikle vermeyin. Haftada sadece 1 kere olacak.

umarım böyle sonuç alabilirsiniz.

takip için de ricadır sadece aşağıdaki linkten instagramdan takip edebilirsiniz;

Femirleroğlu

Yönetici
Web sitesi
www.instagram.com
Adı
Faruk
Soyadı
Emirleroğlu
yaşları kaç?
diğer konu da yaz geldiği için kuluçkayı auğstos ortası gibi yapın.
önce 15 ağustosta erkeği üretim yapmayı planladığınız kafeste tutun. ardından 15 gün içerisinde min 10 gün sonra erkek sağa sola ve nesnelere kur ötüşü yapmaya başlar. dişiyi de o zaman yanına verin. Bu arada E vitaminli mamadan her iki kuşa da yedirin.

Diğer kızıştırıcıları da mamaya koyabilirsiniz (1 çay kaşığı kadar nijer tohumu, çekilmiş olarak keten tohumu, üzüm çekirdeği, keçiboynuzu tozu, çörek otu gibi) ancak bu karışım da sadece bir çay kaşığı kadar olmalı.

İbrahimm1212

Yeni Üyemiz
Adı
Mert
Soyadı
Sedir
Mama hazırlayıp E vitamini takviyesi yapabilirsiniz. Haftada sadece 1 kere ve S vitamini ile beraber olacak.
Pahalı ürünlere gitmeyin, ucuzlardan alabilirsiniz. mama için de satılan hazır mamalardan örnegin magnesia olabilir 1 kg. almanız yeterli.

hazırlanışı da 1 kaşık mama, yarım yumurta sarısı, maydanoz sapı demet üzerinden 2 bıçak darbesi, dereotu sapı _maydanoz gibi_, baş parmak kadar havuç, bunları karıştırın 10 dk bekletin ve yine karıştırın. mama kabına koyduğunuzda çay kaşığının 1/3 kadar e vitamini üzerine serpin ve s de aynı şekilde.

Mamayı kafeste yaz geldiği için 4-6 saat tutun ve diğer günlerde E vitamini kesinlikle vermeyin. Haftada sadece 1 kere olacak.

umarım böyle sonuç alabilirsiniz.

takip için de ricadır sadece aşağıdaki linkten instagramdan takip edebilirsiniz;

Takip ettim cevabınız için teşekkür ederim bu arada 2 gündür dişi erkeği kovuyor yemliğe gelemiyor erkek yem yemeye ne yapabilirim

İbrahimm1212

Yeni Üyemiz
Adı
Mert
Soyadı
Sedir
yaşları kaç?
diğer konu da yaz geldiği için kuluçkayı auğstos ortası gibi yapın.
önce 15 ağustosta erkeği üretim yapmayı planladığınız kafeste tutun. ardından 15 gün içerisinde min 10 gün sonra erkek sağa sola ve nesnelere kur ötüşü yapmaya başlar. dişiyi de o zaman yanına verin. Bu arada E vitaminli mamadan her iki kuşa da yedirin.

Diğer kızıştırıcıları da mamaya koyabilirsiniz (1 çay kaşığı kadar nijer tohumu, çekilmiş olarak keten tohumu, üzüm çekirdeği, keçiboynuzu tozu, çörek otu gibi) ancak bu karışım da sadece bir çay kaşığı kadar olmalı.
Erkek 3 yaşında dişi 1 yaşında ayırmazsam bir sorun olur mu

Femirleroğlu

Yönetici
Web sitesi
www.instagram.com
Adı
Faruk
Soyadı
Emirleroğlu
Dişi kızışmış olabilir. Merak etmeyin bir şekilde yem yiyecektir.
Sorun olmaz, sadece hızlı çiftleştirmek isterseniz yapabilirsiniz.
Çiftleşmeme problemini gidermek içindi ayrıma tavsiyesi.

Femirleroğlu

Yönetici
Web sitesi
www.instagram.com
Adı
Faruk
Soyadı
Emirleroğlu
az verin tarçını bir daha ki sefer. hatta vermeyebilirsiniz.

mama yı da fazla vermeyin iki kuş için 2 tatlı kaşığı yeterlidir. haftada max 2 kere yeterli olacaktır.

İbrahimm1212

Yeni Üyemiz
Adı
Mert
Soyadı
Sedir
ben de yem kabını doldurup koydum bidahaki sefere az veririm o zaman tarçınlı mama kalsa bir sıkıntı olmaz değil mi

Femirleroğlu

Yönetici
Web sitesi
www.instagram.com
Adı
Faruk
Soyadı
Emirleroğlu
yazın en fazla 6 saat kalsın, sonra kaldırırsınız
kışında sabah koyarsınız akşam kaldırırsınız