Herkese teşekkürler

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Sitemize üye olan ve formlarda paylaşımlarda bulunan fikirlerini açık yüreklilikle paylaşan bütün muhabbet kuşu seven, yetiştiren, üreten arkadaşlarıma birkez daha teşekkürlerimi sunuyorum saygılar

imrunlu

Uzman Üyemiz
Adı
Hasan
Soyadı
Karakuş
abi aslında biz sana teşekkür etmeliyiz çünki böyle bir site kurup bizi birbirimzle tanıştırıp bir arada aynı çatıda kanatların arasına aldıgın için bizden sana kocamana TEŞEKKÜRLER....

S

serkanbulutlu

Guest
Sevgili Selahattin ustam; Türkiyenin dört bir yanından muhabbet kuşu üreten veya bu sevimli kanatlılara gönül verenleri kurmuş olduğun bu çatının altında toplayıp bilgi ve tecrübelerini paylaştığın için bizler sana teşekkür ederiz.......

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
arkadaşlar bir elin nesi var iki elin sesi var herkes eteğindeki taşları dökerse ortaya muhabbet kuşları ilgili daha iyi daha sorunsuz ve hastalıksız nasıl yavru alınacağına dair güzel bilgiler kendiliğinden ortaya çıkacaktır

kyler

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.hobihanem.com
Adı
M. Yalçın
Soyadı
Yılmaz
teşekkürün en büyüğünü en başta hakedene vermek gerek abi :) bende kendi adıma sana tşk ediyorum.

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Önderimiz Sen sin; Selahhattin Ustam.. Saygılarımla..

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Abi bize bu güzel paylaşımlardan yararlanma imkanı verdiğin için asıl teşekkürlerin enbüyügünü sen hakediyorsun...

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
bende genelde sabahları musait oluyorum burda güzel arkadaşlar mevcut allah herkesin gönlüne göre versin

Ahmet

Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
TATAR
Selahattin abicim Dünyanın iki kıtasını birbirine bağlıyan ve stratejik bir konuma sahip adı tüm dünyada duyulan bir ülkenin hayvan severliği ve bu kadar güzel canlıların üretim ve bilgilendirme platformu adı altında açtığın bu site yakın zamanda adından çok söz ettirecek gerek türkiyede gerek avrupa ülkelerinde isimler yawaş yawaş duyulmaya başladı bile.Harika bir insansın abicim ne diyeyimki sana :)

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Yaşar yılmaz' Alıntı:
bende genelde sabahları musait oluyorum burda güzel arkadaşlar mevcut allah herkesin gönlüne göre versin
Hayvan sevgisi olmayan bir kişide insan sevğisi olmaz...