İlk kanaryam

kablelvuku

Yeni Üyemiz
Adı
can
Soyadı
gezer
http://imgur.com/KfVab6h arkadaşlar beslediğim ilk kanaryamdir. Daha bugün aldım. Bir tanıdıktan bunun cinsi ne acaba bir de yeni başlayana önereceğiniz her türlü öneriye açığım çekinmeden söyleyin lütfen. Bir de kanaryayı ötüme nasıl alıştırırım? Arada youtube dan açıp dinletiyorum gagasını aralıyor ama otmuyor. Teşekkürler şimdiden.

Gökhan YILDIZLI

Uzman Üyemiz
Adı
Gökhan
Soyadı
YILDIZ
ben malta ırkına benzettim ama kanaryadan anlayan ustalar daha iyi bilir kuşu daha bugün aldım yazmışsınız ona yerine alışması için zaman verin, yerine alışınca ve kesin erkekse mutlaka ötecektir,

Üsmail ÜLERÜ

Takipçi Üyemiz
Adı
İSMAİL
Soyadı
İLERİ
İlk kanaryanız hayırlı uğurlu olsun. Kanaryaların ötmeleri için ötüme alıştırılmalarına gerek yoktur. Vakti zamanı geldiğinde her erkek kanarya sağlıklı ise ötecektir. Bu ötüm özelliği genetiğin ve çevresel faktörlerin etkisiyle şekillenir.
Bazı tür kanaryalar farklı ötüm nameleri dinletilerek farklı sesleri ötebilirler. ama dediğim gibi farklı ırklarda bu özellikelr vardır. Ben iş yeri bilgisayarımdaki yasaklar yüzünden yüklediğiniz resmi göremiyorum. İlk kanaryanız hayırlı uğurlu olsun.

semih ökenel

Üyemiz
Adı
semih
Soyadı
ökenel
kanaryanız hayırlı olsun. kırmızı boya verilmiş bir kanarya. tüy zamanı boya vermezseniz rengi sarı tonlarına dönüşecektir. ötümü sizi tatmin edecektir. güle güle besleyin
saygılar