ishal

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
kular birer ikişer ishal olmaya başladı.acil yardımlarınızı rica ediyorum.

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
zeki geçmiş olsun kuşlarına mama yapıyorsan öncelikli içine tarçın koy yok ilaç alıp veriyim diyorsan ecza deposundan  varsa esb 3  yoksa coxıdın veya tetramezatin al kullan

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Zeki bey Geçmiş olsun..
  Durumu kontrol altına aldığınızda neden İshal olduklarını yazarsanız bilelim, yapmayayım..

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
kuşumun 1 tanesi öldü.diğeri normale döndü ama verdiğim mamyı 60 taneside yiyiyor.sadece 2 tanesinde oldu.ben yeşilliklerden şüphelendim.4 gündür yeşillik vermiyorum.şimdi diğer ishal olamayıpta devamlı uyuyan kuşla ilgileneceğim ama ne yapacağımı bilmiyorum.yemini yiyor suyunu içiyor.ama devamlı uyuyor.

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
zeki bey o uyuyan kuşlarınızın tüneklerine ve yuvalıklarının,eklem yeri ve çatlaklarına bir göz atın bit araması yapın kuşunuz sabaha kadar bitle mücadele yapıp gündüzde uyumasın buda olasılıklardan biridir

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
muhabbetimin dişisinde bir şey yok o normal.şimd erkeği alıp yerine başka erkek attım.onunla dişi anlaşmaya başladı birbirlerine yem yediriyorlar.ama erkegi bit iacı ile ilaçladım.1 haftadır yine aynı devamlı uyuyor.bildiğiniz en etkili ilaç varmıdır.nasıl kullanmalıyım.yazarmısınız.

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
ishalden sonra mamalarına patates koyuyorum.nadiren ishal olduklarını gördüm ondada çabuk atlatıyorlar.tabi ishalden şüphelenince Sulfamazettini kullanıyorum.

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Zeki MÜLAYİM' Alıntı:
muhabbetimin dişisinde bir şey yok o normal.şimd erkeği alıp yerine başka erkek attım.onunla dişi anlaşmaya başladı birbirlerine yem yediriyorlar.ama erkegi bit iacı ile ilaçladım.1 haftadır yine aynı devamlı uyuyor.bildiğiniz en etkili ilaç varmıdır.nasıl kullanmalıyım.yazarmısınız.
vilmectin kullanıyorum ben.

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
yavuz alptekin' Alıntı:
zeki abi geçmiş olsun ben ishal durumunda mamalarına tarçın katıyorum kesilmediği taktirde SULPHAMEZATİNE ialcını veriyorum ishal durumu ortadan kalkıyor sanada tavsiye ederim abi
;)

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
arkadaşlar ben bu konuyu çok önce yazmıştım.5-6 aydır.nazar değmasin mevlam korusun ishalleri yok.yeşilliği çok vermemden dolayı oldu.şimdi mamaya patates koyuyorum,yeşilliği az veriyorum.tarın bende verdim ama hayvanlar alışık olmadığı için o gün mamaların hepsi çöpe gitti.herkese dileklerinden dolayı teşekkür ederim.