işte böyle ilerleyeceğiz inşallah

ciancarlo

Uzman Üyemiz
Web sitesi
renkmuhabbetkusu.blogspot.com
Adı
Cihan
Soyadı
AYTAN
arkadaşlar işte 3 bölmeli kafesim 2 bölmeli daha almayı planlıyorum  inşallah  kafesim geniş güzel kuşlarım içinde çok rahat uçma arzularını giderebiliyorlar fakat tüy değişiminde olanlar olduğundan tüy çok dökülüyor ve yem kabukları uçtuklarında dışarı fırlıyor bir tül gibi bir şey yapmam lazım fikri olan arkadaşlar varmı    ::)

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Cihan
herbiryere varışın ilk başlandığı yer vardır
hepimiz ufaktan başlayıp biryerlere gelmeye çalışıyoruz
inanıyorumki sende doğru yoldasın
Allah yolunu açık etsin yedikleri yem kadar yavrular alırsın

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
cihan aytan' Alıntı:
Selahattin abi
senin konuya yorum yapman bile benim için büyük şerefdir  duaların için ALLAH RAZI OLSUN abi bir gün yanınızda bulunma şerefine layık olurum inşallah  inşallah ustam    :)
bu önümüzdeki cumartesi pazar feshanede yarışmalardayız buyur gel tüm arkadaşlar orda olacağız

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
yavuz alptekin' Alıntı:
cihan inşallah daha güzel yerlere gelirsin,yem kabuklarının uçmaması için sadece yemliklerin olduğu yere streşle çevirebilirsin
  Film le kaplayabilirsiniz..
  Büyük boy yuvalık kullanarak verim arttırabilirsiniz..

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Cihan Bey, yuvalıklarınız biraz küçük, yem için akıllı yemlik kullanabilirsiniz. Ne yaparsan yap kuşlar tüğ dökmeye devam edecekler ve tüğler uçmaya devam edecek. Yemliği yukarı koyarsan içerden Yılmaz Beyin dediği gibi şeffaf film koyabilirsin. En azından dışarı çıkmasını biraz önlersin.

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Her şey gönlünüzce olur inşaallah Cihan bey. Maşaallah

mustafa karaeli

Uzman Üyemiz
Adı
Mustafa
Soyadı
KARAELİ
Maşallah Cihan.Ama yuvalar çok küçük.Ben olsam yandan delik açar daha büyük yuva kullanırdım.Yemlik olarakta akıllı yemlik kullanırsan çok pratik olur.

E

elaziz2316

Guest
Döktükleri tüyler kadar üretim yaparsın inşallah.

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
cihan aytan' Alıntı:
arkadaşlar işte 3 bölmeli kafesim 2 bölmeli daha almayı planlıyorum  inşallah  kafesim geniş güzel kuşlarım içinde çok rahat uçma arzularını giderebiliyorlar fakat tüy değişiminde olanlar olduğundan tüy çok dökülüyor ve yem kabukları uçtuklarında dışarı fırlıyor bir tül gibi bir şey yapmam lazım fikri olan arkadaşlar varmı    ::)
cihan kardeşim pvs kafeste üretim yapmanı tavsiye etmiyorum,çükü kuşlar kanat ve fiziki hareketlerde bulunduğunda elektiriklenme yapıyor buda kuşlarda olumsuz etki yapıyor,ilerlemen içi acinaze tavsiyem

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
Maşallah KAFESLERİNİ MDF SUNTA LAM GİBİ YAPTIRIRSAN DAHA İYİ OLUR SEN DAHA İYİ BİLİRSİN GERÇİ

ciancarlo

Uzman Üyemiz
Web sitesi
renkmuhabbetkusu.blogspot.com
Adı
Cihan
Soyadı
AYTAN
Ahmet SALMAN' Alıntı:
cihan kardeşim pvs kafeste üretim yapmanı tavsiye etmiyorum,çükü kuşlar kanat ve fiziki hareketlerde bulunduğunda elektiriklenme yapıyor buda kuşlarda olumsuz etki yapıyor,ilerlemen içi acinaze tavsiyem
Abi başladık bir kere pvs ile anlatmış olduğun elektriklenme durumunu geçen bir konuda daha okumuş moralimi boşmuştum acaba strese girdiklerindenmidir bayadır verim alamıyorum diye düşünmüştüm sonradan almayı planladığım ikili kafesi mdf den aldım elimdeki pvs kafeslede idare etmek zorundayım hayırlısı olur inşallah pvs kafesi aldığım kişi bu kafeslerden kendisinede yapıyor ve kanarya yetiştiriyordu çok methetmişti kafeslerini bakalım moralimizi yüksek tutalım elektriklenmeyi nasıl önleriz diye araştırıyorum şimdi

kemal akbulut

Uzman Üyemiz
Web sitesi
ww.muhabbetkusuureticileri.com
Adı
Kemal
Soyadı
Akbulut
arkadaşım çok güzel damlaya damlaya göl olur şu alemde bizi hazırcılığa alıştıranlara karşı her üretimi cani gönüldendesdekler ellerine gönlüne sağlık
NE FAKİRİ  AÇ GÖRDÜM NE ZENGİNİ  TOK
                  HEDEFİNE VARIR  DOĞRU OK