Kırık ayak tedavisi

serdarrr

Takipçi Üyemiz
Adı
serdar
Soyadı
cancan
yavrulardan birinin ayaklarını pislik kaplamış,yuvadan çıkınca fark ettim. sıcak su ile cıkardım ayaklardan biri morarmış ama şuan üzerine basıyor,diğerinin parmaklarını kontrol edemiyor bazen acıyo bazen üzerine basıyo sanırım kırık,linkte gösterilmiş sanırım ama ben fotoğrafları göremiyorum,yardımcı olursanız sevinirim

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
serdarrr' Alıntı:
yavrulardan birinin ayaklarını pislik kaplamış,yuvadan çıkınca fark ettim. sıcak su ile cıkardım ayaklardan biri morarmış ama şuan üzerine basıyor,diğerinin parmaklarını kontrol edemiyor bazen acıyo bazen üzerine basıyo sanırım kırık,linkte gösterilmiş sanırım ama ben fotoğrafları göremiyorum,yardımcı olursanız sevinirim
Pislik uzun süre kaldıysa, kuşun belli bir zaman sonra ayağının o kısmının ince kalmasına sebep olmuştur. bu da kırılmasında etkendir. sert sünger bulabilirseniz, bu bilgisayar malzemeleri için gönderilen paketlerde bulunur. Köpük te olur. küçük 2 parça kesip bacağını olması gereken şekilde uzatıp, süngerleri kapatın üzerinden izole bantla sarın. 15 güne iyileşecektir.