kuslarıma anlam veremiyorum

asersoz

Uzman Üyemiz
Adı
Abdurrahman
Soyadı
Ersöz
2 adet erkek muhabbet kuşumu yavrudan yetiştirdim 8 aylık oldular yanlarına bır tanıdık vasıtası ile 2 adet dişi getirdim salmada izledikten sonra raflara aldım ama kuşlarım cok durgun 1 hafta sonra yuvalık tattım ama içine girmiyorlkar sizce neden olabilir?

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Kuşlar değişiklikleri pek sevmezler, alışmaları vakit alacaktır. Sen birde fotograf ekle bir bakalım.

f.ilhan

Üyemiz
Adı
fatma
Soyadı
ilhan
asersoz' Alıntı:
2 adet erkek muhabbet kuşumu yavrudan yetiştirdim 8 aylık oldular yanlarına bır tanıdık vasıtası ile 2 adet dişi getirdim salmada izledikten sonra raflara aldım ama kuşlarım cok durgun 1 hafta sonra yuvalık tattım ama içine girmiyorlkar sizce neden olabilir?
eslerını begenmemıs olabılırler. cok enteresanlar. bende de bır erkek var cok guzel fakat hıc bır kusla ilgılenmedı. ondan hıc umudum kalmamıstı. neredeyse bırısıyle degısecektım. sonradan esı ölmus celımsız cok ufak yapılı bır dısının yanına sans eserı dustu. aynı kafese almıstım. bırde baktımkı o hıc kendı kendıne bıle otmeyen kus dısıye kur yapıyor. oysa ben ona ne guzel ırı dısıler dusunmustum. o gıttı celımsızı tercıh ettı. neyse sımdı yavruları var :)

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
KUŞLAR YERDEĞİŞİMİNDEN YAPAR KUŞ KENDİ KAFESİNDEYKEN BİLE YAKALASAN BİR HAFTA SONRA KENDİNE GELİYOR

bilaldeg

Takipçi Üyemiz
Web sitesi
www.fotokritik.com
Adı
bilal
Soyadı
değirmenci
Kuşlara biraz zaman tanır ve üremeleri için uygun ortamı ve bakımı sağlarsanız sabrederek sonuç olmanız kuvvetle muhtemel.

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Alışmalarını bekleyin. Her işin başı sabır