Kuşlarmın cinsiyetleri nedir

bülentyıldız

Takipçi Üyemiz
Adı
Bülent
Soyadı
yıldız
kuşlarmın cinsiyetleri hakkında kesın bılgıye sahıp olamadım yardımcı olursanız sevınırım

bülentyıldız

Takipçi Üyemiz
Adı
Bülent
Soyadı
yıldız
Özellikle 1. resim(ısırmayan) hakkında kesın bır karara varamadım

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Sevgili Bülent, Bu Kuşlar senin kendi yavrularından mı dır ?

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Cere rengi Sağlık durumununda göstergesi dir..
    Bülent, Yerinde olsam hepsi elden çıkarırdım, Yükleyeceğim resimdeki kuşun cereside 8-10 ay önce senin resimlerinde gibiydi, Hormonal bir rahatsızlık yaşıyorda olabilirler..
    Kuşumun üremeyeceğini aylar önce anlamıştım ama,  5 gün önce yavru fiyatına sattım. Tercih Herhalükarda senin dir..
    Resimdeki Kuş bir Dişi dir; Yani ilk aylarında Dişi gibiydi. (Resim Flaşsız çekilmiştir, görüldüğü gibi bir çok renk tonu var)

bülentyıldız

Takipçi Üyemiz
Adı
Bülent
Soyadı
yıldız
yılmaz bey kendi hepsi kendi yavrularım.Anne babası cok verımli oldukları için onlardan ayırmıştım.Şu an satmaktan ziyade beklemeyi tercih ediyorum.Eğer sorun yaşarsam tabikide satarım.

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Bülent Bey, İnşAllah Tez zamanda Tek ve Sağlıklı bir Cere Renk tonuna Kavuşurlar, İstek ve Temennim bu dur.. 
  Onlar için Uzun bir ömür dilerim..

bülentyıldız

Takipçi Üyemiz
Adı
Bülent
Soyadı
yıldız
Yılmaz bey çok teşekkür ederım ilgilendığınız için tabıkı sız degerlı üretıcilerden ögrenecek çok şeyımız var.Benim temennim bir sorun yaşamayacagım yonunde.Eğer sorun yaşarsamda sizin verdiğiniz bilgileri referans kabul edıp kuşları elden cıkarırım.