Mama aroması

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Arkadaşlar bugün hava yağışlı olmasına rağmen öğlenden sonra mısır çarsısına gittim

Maksadım birkaç gündür düşündüğüm kuşlarımıza vermiş olduğumuz mamayı daha iştahlı ve severek yedirmek adına gıda aromaları incelemekti

Arkadaşlar o kadar çok  gıda katkısı olan meyva aroması varki şaşırdım hepsinin kokusuna bakmak imkansızdı

7-8 adet aroma kokusunu inceledikten sonra 3 adetinde karar kıldım

Bunlar muz aroması,çilek aroması,vanilya aroması idi üçündende aldım yarın sabah bir tanesini deneyeceğim

Diğerlerinide birer gün arayla deneyeceğim hangi aromalı mamayı severlerseler o aromada karar kılacağım

Bunuda ilerki günlerde sizlerle paylaşcağım

kyler

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.hobihanem.com
Adı
M. Yalçın
Soyadı
Yılmaz
Yağmur çamur demeden kuşlar için geziosun abi wala sevabın büyük. Sen bi dene de bakalım bizde sonra deneriz inş.

çetin

Uzman Üyemiz
Adı
Çetin
Soyadı
Gökmen
abi senin tavsiyenle mamaya tarçın kattım inan mama kabını silip süpürüyolar  ;D :D :Dbide aroma katarsak mama kabınıda yerler artık diye düşünüyorum

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Selahattin abicim benim kendi denemelerime göre konuşuyorum, kuşlar vanilya ve portakal aromalarına bayılıyor, keşke birde portakal alsaydın...

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Selahattin Ustam, aldığın yeri de yazarsan, biz de oradan alırız.. Saygılarımla..

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
arkadaşlar almış olduğum aromalardan vanilyalısında karar kıldım kuşların mama yemesine baktım en iştahlı vanilyalı mamayı sevdiler sakın bakkaldan keklere koyulan vanilyayı denemeyin benim kullandığım vanilya aroması gıda için

cem

Üyemiz
Anladım abi , her mama yaptığımızda ufak bir şişe ekleyeceğiz o zaman

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
şişe çok gelir damla şeklinde damlatacaksın veya ufak bir fısfıs bulacaksın 2 fısfıs tamamdır birde mikserle karıştır koy kenara kapalı kutu olsunki aroma kokusu kaçmasın sonra kullanacağın kadar kullanırsın kalanın kapağını kapatırsın

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
muhabbet kuşları kokuya çok duyarlılar güzel aromatik kokuları seviyorlar yeterki hangi aromatik kokuyu sevdiğini anlayalım