mamaya bira mayası katmak

çetin

Uzman Üyemiz
Adı
Çetin
Soyadı
Gökmen
Bira mayası sahip olduğu yüksek orandaki protein (% 40-45) vitamin ve mineraller sayesinde;
* Üreme zamanında; yumurtalardaki doluluk oranını artırır, embriyoların hayatta kalma kabiliyetini yükseltir.
* Stres ve stresten kaynaklanan sorunların giderilmesinde vitamin (özellikle B vitaminleri) ve mineraller sayesinde oldukça etkilidir.
* Probiyotik içeriği sayesinde sindirim sistemini düzenleyerek gıdalardan daha fazla yararlanmasını sağlar.
* Bağışıklık sistemine takviyede bulunur.
* Kuşların enerjisini artırır, iştah açıcı ve gövde geliştirici etkisi vardır.
* Renk boyası ve antibiyotik kullanımından sonra yıpranan karaciğer metabolizmasının düzenlenmesinde yardımcı olur.
* Tüy zamanında içerdiği yüksek orandaki protein ve biotin sayesinde kuşların tüyden daha çabuk çıkmalarını ve kaliteli tüylere sahip olmalarını sağlar.

Kullanım şekli:
250 gr kuru mama için 1 ölçek ( 5 gr ) olarak haftada 2-3 kez kullanılabilir. İhtiyaç duyulduğunda (hastalık halinde yada kuşların çabuk form tutmalarını sağlamak için) 250 gr mamaya 2 ölçek kullanılabilir.                                                                                                                   
arkadaşlar kesinlikle kullanmalıyız olmazsa olmaz

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Çetin Bey, Bilgilendirdiğiniz için Teşekkürler..

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
ben üretime başladığımdan beri kullanırım şimdiye kadar kg lık 5-6 kutu harcamışımdır aynı zamanda yarış atlarındada sürekli kullanılır (yanlış anlaşılmasın arkadaşlar bu bakkalda satılan bira mayası değildir)

radter

Üyemiz
Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.
Hangi marka bira mayası kullandığımızı ve fiyatlarınıda yazarsak daha iyi bir paylaşım ve konu olur bence.

Ramazan Demet

Uzman Üyemiz
Adı
Ramazan
Soyadı
Demet
selahattin beyin üretihanede bulunması gereken ilaçlar resimlerinde görmüştüm bir baksanız

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
:D :D  Bende Sıvı olarak vermeyi düşünüyordum..

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
istanbulda pazar günleri kurulan kuş pazarındada olması lazım orda görmüştüm

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
bira mayasını ben eskiden beri kullanıyorum zaman zaman bazen elimizde kalmıyor bira mayasını benim biraderin firması ankarada bir firmaya yaptırıyor bazende kalmıyor bende bira mayasız kalmamak için elimde fazla olan topfitlerle bira mayasını takasladım kendimi garantiye aldım ne olur ne olmaz

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Paylaşımınız için teşekkürler Çetin bey