Muhabbet kusu uzun sureli hastalik

kurnaz16

Yeni Üyemiz
Adı
Mumtaz
Soyadı
Taylan
Merhaba, kusu (mavi olan) yaklasik 1 sene once aldim, aldigimdan beri bi problemi var ama bir turlu cozemiyoruz. Aldigimdan beri kakasi tuylerine yapisiyor(cogu zaman), poposunun cevresindeki tuyler baya acildi. Onun haricinde arada bir kusuyor, yemlerin beyaz halini kusuyor, butun butun. Kustugunda bu kafasinin kenarlari da islaniyor, kendini kabartip hareket etmiyor. Cogu zaman kabarik ve hareketsiz. Soyle bisi fark ettim acken cok hareketli ve enerjik, yemligi surekli icerde tutmayinca, yemlendikten sonra alinca biraz daha iyi. Her ne rahatsizligi varsa benim diger kusuma hic bulastirmadi. Kaliteli paket yem aldim, kum aldim, suyunu sık sık degistiriyorum, meyve veriyorum, kafesini sık sık temizliyorum, suyuna elma sirkesi kattim. Diskisinin fotografini paylasiyorum isaretlediklerim onun buyuk ihtimalle.IMAG0469~3.jpgIMAG0473_5-min.jpg

Femirleroğlu

https://www.instagram.com/faruk_emirleroglu/
Yönetici
Web sitesi
www.instagram.com
Adı
Faruk
Soyadı
Emirleroğlu
Selamlar,
kokdisiyoz tedavisi uygulayın.

Lütfen önce notu okuyunuz !

Not:
- Hastalıklar için birinci yapılması gereken VETERİNERE gitmektir.
- Burada yer alan bilgiler sadece yorumlardan oluşmaktadır ve sizlerden gelen fotograf ve bilgilere istinaden verilmektedir.
- Antibiyotik önerilerinde unutulmaması gereken şey kafes içerisinde yer alan tüm ek destekleyicileri çıkararak uygulama yapmanız önerilir.
- Antibiyotiklerin bir çoğu mineral bloklar, sübye kemiği gibi, grit gibi mineral içerikleri ile etkileşerek etken özelliklerini kaybedilir.
- Doğru yorum için mutlaka temiz ve görünür resim ya da video yüklemeniz önerilir.
- Yer alan bilgiler sadece tavsiye niteliğinde verilmektedir.
- Bir tedavi uygulanırken başka bir tedaviyi ek olarak uygulamak her iki tedaviyi de geçersiz kılabilir.

kurnaz16

Yeni Üyemiz
Adı
Mumtaz
Soyadı
Taylan
IMAG0474~2.jpg
Tesekkur ederim arastiricam, yalniz dediginiz problemde istahsizlik oluyormus kuslarda, bu yiyor hatta fazla bile yiyor olabilir. Yapisan kaka genelde boyle koyu yesil oluyor.