REFİK TÜRK ABİMİN MAMASI

enginersin

Uzman Üyemiz
Adı
engin
Soyadı
ersin
Öncelikle REFİK TÜRK abime çok teşekkür ederim göndermiş olduğu mamadan dolayı 2 gün oldu kuşlarıma vermeye başladım muhabbet kuşlarım ve tek olan kanaryam adeta Refik abimize teşekkür edercesine mamalığı silip süpürüyorlar benim yapmış olduğum mamaya dokunmuyorlar bile  :'( 
ÇOK TEŞEKKÜRLER REFİK ABİCİM SAOL

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Refik Abi, Bu camia da yeri kolay kolay doldurulamayacak bir Ustasın; Teşekkür ediyorum..

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Aynen katılıyorum. Ben mama yapıyorum gerek yok derdim hep. Denemek için 2 paket sipariş ettiğim mamaları silip süpürdüler. Zaten paketin kokusunu açar açmaz güzel bir koku yayıldı. İçindekileri düşündükçe içim rahatlıyor. Sadece yemle (karışım bile olsa) beslenen kuşlara haksızlık ettiğimizi düşünüyorum. Kuşlarımız doğadaki gibi istediği tohumla beslenemiyor 4 duvar arasında. İçinde kuşun ihtiyacı olan tüm vitamin, protein ve minerallerin olması çok güzel. Emeklerine teşekkür ediyorum Refik Bey.

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
daha önce bu kalitede mama almak için tedarikçi firmaların yurt dışından getirmesini  beklerdik,bayağı zorluk çekiyorduk,fiyatlarda haliyle yüksekti,refik abi bu işi layıkıyla yapıyor,devamlıda kaliteyi yükseltiyor fazla zaman kaybetmeden avrupadaki mamaların kalitesinide geçecektir,sana işinde başarılar diliyorum refik abi

erkanyetim

Üyemiz
Adı
Erkan
Soyadı
Yetim
bende sevgılı refık abımın o mukemmel mamasından kullanıyorum gerçktende muhteşem.show jumbo yavrularım artık yuvalıklara sığmaz oldu topaçlıktan.refık abıden allah razı olsun dıyorum.hem mama yapma derdınden kutardı benı ve kuşlarımda topaç gıbıler maşallah.burdan herkeze şiddetle mamayı tavsıye edıyorum.

kotkafa

Site Moderatörü
Yönetici
Adı
Günay
Soyadı
Dönmez
ben de bayağdır kullanıyorum...kuşlarım çok mutlu, Refik abinin mamasını kerkeze tavsiye ederim...alın kullanmaya başlayın, hem siz rahat edin, hem kuşlarınızı zehirleme riskine girmemiş olursunuz. Mama gerçekten kaliteli...hatta kuşlarıma mamayı hazırlarken benim bile mama torbasına kaşıkla dalasım geliyor  ;D

erkanyetim

Üyemiz
Adı
Erkan
Soyadı
Yetim
haklısın gunay geçenlerde çok canım çektı cıdden az bır sey tattım napayım dayanamadım. o ne muthıs bır kokudur ya dırek kusları cezbedıcı bır kokusu var.

enginersin

Uzman Üyemiz
Adı
engin
Soyadı
ersin
eğerki almakla alamamak arasında kalan varsa hiç düşünmesin kuşlarının hayır duasını almak için hemen Refik abinin muhteşem mamasınından sipariş versin

polarci

Takipçi Üyemiz
Adı
ismail
Soyadı
paşalar
s.a ya  abilerim acaba bi sorun olmazsa fiyatlar hakkında  bilgi vermenız  mumkunmu  kac kılo ve fiyatı nedir ?

T

tolga baran

Guest
mamayı 2 aya yakındır kullanıyorum salmaya ve özellikle yavrulu kuşlara deneme fırsatım oldu , bende mamadan memnunum ,marka vermekten çekinmeden orlüksle karşılaştırınca eksik bir durum olduğunu görmedim ,kuşların yeme azmi orlüksten daha fazla bu beni çok sevindirdi bunun nedeni aroması olabilir içindeki yulaf olabilir nedeni ne olduğunu nnet tahmin edemiyorum ama kullanışı ve kalitesi iyi bir yem hele fiatını bir düşünün yerli malı yurdun malı herkes bunu kullanmalı , marka öneriside benden RK mama (refik türk mama)işallah başarınız daim olur ...

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Tolga BARAN' Alıntı:
mamayı 2 aya yakındır kullanıyorum salmaya ve özellikle yavrulu kuşlara deneme fırsatım oldu , bende mamadan memnunum ,marka vermekten çekinmeden orlüksle karşılaştırınca eksik bir durum olduğunu görmedim ,kuşların yeme azmi orlüksten daha fazla bu beni çok sevindirdi bunun nedeni aroması olabilir içindeki yulaf olabilir nedeni ne olduğunu nnet tahmin edemiyorum ama kullanışı ve kalitesi iyi bir yem hele fiatını bir düşünün yerli malı yurdun malı herkes bunu kullanmalı , marka öneriside benden RK mama (refik türk mama)işallah başarınız daim olur ...
Yorumları takip ettiğimize göre mama çıktı çıkalı hemen hemen site üyelerinin enaz yarıya yakını kullanıyor... Zannedersem kimsede olunsuz bir durum olmadı ve herkes çok memnun, Tolga bey bunun üzerine bir doktor olarak sizinde kullanmış olmanız ve bu kullanmadan dolayı memnuniyetinizi  belirtmeniz Refik TÜRK ün mamasına olan güveni dahada artırdı...Bu camiaya böyle güzel yararlı, kaliteli ve herkesin güvenini almış mama kazandırdığınız için teşekkürler Refik abi...

polarci

Takipçi Üyemiz
Adı
ismail
Soyadı
paşalar
polarci' Alıntı:
s.a ya  abilerim acaba bi sorun olmazsa fiyatlar hakkında  bilgi vermenız  mumkunmu  kac kılo ve fiyatı nedir ?
abilerim acaba bi sorun mu var hiç kimse bi cevap vermedi okadar kullanan var ama  he burada fiyat falan vermek yasaksa  mumkunse biri özelden yazabilirmi  kaç kilo fiyat ne bizimde kesemize uyarsa niye  almayalım ki

bilaldeg

Takipçi Üyemiz
Web sitesi
www.fotokritik.com
Adı
bilal
Soyadı
değirmenci
polarci' Alıntı:
polarci' Alıntı:
abilerim acaba bi sorun mu var hiç kimse bi cevap vermedi okadar kullanan var ama  he burada fiyat falan vermek yasaksa  mumkunse biri özelden yazabilirmi  kaç kilo fiyat ne bizimde kesemize uyarsa niye  almayalım ki
http://www.muhabbetkusuureticileri.org/tr/Forum/index.php/topic,1079.0.html

linkteki konuda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

polarci

Takipçi Üyemiz
Adı
ismail
Soyadı
paşalar
eyvallah bilal aga teşekkür  ettim hakkaten de evde yapmaya deymeyecek fiyatta ya