Rezil Kedi katillerine bakın

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Televizyonu seydederken inanırmısınız insanlığımdan utandım

İzmir'in Bornova İlçesi'nde geçen perşembe gecesi büfeci Arda Damar tarafından beslenen yavru kediyi, başını ezerek öldüren üniversite öğrencisi U.G.'ye 687 TL para cezası kesildi. U.G.'nin eğitim gördüğü Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Dekanlığı da olayla ilgili yasal işlem başlattıklarını duyurdu.

İZMİR - Görenlerin kanını donduran görüntüler, Bornova'da bir büfenin güvenlik kamerasınca kaydedildi. 8 Ekim sabahı büfesini açmaya gelen Arda Damar, bir kutunun içinde beslediği kedinin yerinde kan izleri gördü. Güvenlik kamerasını inceleyen Damar, gece büfenin önüne ellerinde pitbull köpekle gelen bir grup gencin önce köpeklerini kedinin üzerine saldırtmak istediklerini, başaramayınca da birisinin kediyi feci şekilde tekmeleyip, başını de ezerek öldürdüğünü gördü. Büfeci görüntüleri polise verdi.

Coşkun Ödemir

Uzman Üyemiz
Utanmadan  çıkmış birde o çocuk kamera karşısında saçma sapan şeyler söyluyor. Acaba bu yapılan vahşilikten sonra söylecek nasıl bişeyler buluyor anlamak güç gerçekten. Elbet öteki tarafıda var bu işin o zaman bir canlıyı vahşiçe öldürmenin cezasını çekecek.

İnsalık insan olmaktan çıkıyor. Yurt dışında olsa en az 5 yıl yatar o çocuk... Burada bir daha yapma denip postalanır. yarın yine yapar, öbürsü gün birini keser. Yazık çok yazık

Ömer KABATAŞ

Yeni Üyemiz
Adı
Ömer
Soyadı
Kabataş
Allah bunları islah etsin abi bende videoyu izlerken içim parçalandı bunlar insan olamaz. Bide kediye vururken yere düşüyor allahın sopası yoktur işte inşallah  daha beter olur.

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Allah böyle insanları nasıl biliyorsa öyle yapsın

Serdar SÜRKECÜ

Uzman Üyemiz
Adı
Serdar
Soyadı
Sirkeci
Bu insanları bir kafese kapatıp, günlerce aç kalmış vahşi havyanlarınıda yanlarına koymak lazım, sonrada geriye kalan karşılarına geçip çay içmek

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Yazık etmiş yıllarına..
    Masum bir canın günahı boynunda; gün gelir değişir dünya, değişir roller..

cemrehan

Üyemiz
Adı
Cemrehan
Soyadı
Duran
Yaşanan olayda Pitbull cinsi köpeğin bile dokunmadığı, kendisini savunamayan felçli bir kedinin insanlar tarafından vahşice öldürülmesi üzücü bir olaydır. Gün gelir onunda başını ezerler... Malesef yasalar yetersiz kalınca para cezasını ödeyip aynı gün serbest kalabiliyorlar bu yüzdendir ki bu ve benzeri olaylar hep tekrarlanacaktır.

mia

Üyemiz
Adı
selim
Soyadı
sirkeci
insan olan sorgulanır yargılanır.ama insanlığını yitirmişler için başka cezalara ihtiyaç vardır.bu cezalar hepinizin aklına başka türlü gelebilir.ama bence bu çocuklarıntüm vatandaşlık hakları elinden alınmalı ki kendini o sokaktaki çaresiz kedi gibi hissetsin ve insanlara korku dolu gözlerle baksın.

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Bir kızılderili atasözünü hatırlatayım dedim
Hayvanlar olmadan insanlar nedir ki? Eğer bütün hayvanlar kaybolup giderse insanoğlu büyük bir ruh yalnızlığı içinde ölecektir. Hayvanlara ne olduysa insanlara da aynısı olur. Her şey birbirine bağlıdır. Yerkürenin başına gelen, yerkürenin çocuklarının da başına gelecektir

mustafa buruk

Üyemiz
Adı
mustafa
Soyadı
buruk
YA BUNUNNASIL BİR ANA DOĞURMUŞ.ZİNAMIDIR NEDİR. KÜFRETMEKTEN AĞZIM YORULDU.YEMİN EDERİM KEDİYE YAPTIĞININ AYNISINI BEN ONA ACIMADAN YILLARCA ÖLDÜRMEDEN YAPARIM HEMDE HİÇ SIKILMAM VARMI YA ACİZİ BU KADAR EZMEK neeee

coro

Üyemiz
Adı
Mustafa
Soyadı
Coro
Aşağıdaki resim benim kedim ile yeni rainbow yavrumun camlar arasına sıkışan muhabbeti. Biri avcı, diğeri av. Ben de hayvansever, Hacı Bektaş'ın kucağına geyik ile kurtu oturtması gibi biz yapamıyorsak bu topraklarda, köpeği alıp kedi parçalatıyor, tekme atıyorsak. Daha aşağılık bir şey diyemiyorum, insanlıktan çıkmış bir sürü psikopat var bu dünyada. Allah ıslah etsin.

Uploaded with ImageShack.us

kinzavas

Uzman Üyemiz
Adı
fatih
Soyadı
ay
Ömer KABATAŞ' Alıntı:
Allah bunları islah etsin abi bende videoyu izlerken içim parçalandı bunlar insan olamaz. Bide kediye vururken yere düşüyor allahın sopası yoktur işte inşallah  daha beter olur.
+1000