Satılık ithal Endecto Bit ilacı

tenekeee

Uzman Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
YILMAZ
2013 yılında almıştım bu ilacı. 2 kez kulladım sadece. (4 kuşa 1'er damla olmak üzere toplam 8 damla)

10 ml'dir.
Üretim tarihi 2012. Son kullanım tarihi 2015. Çok iyi muhafaza ettiğim için bozulma gibi bir şansı yok elbette.

İthal üründür, Türkiyede satan herhangi bir internet sayfası yok, sadece kuşlar için üretilmiş bit ilacıdır.

2 kez kullanmamın sonucunda tüm bitler kaybolduğu gibi kaybolduktan sonra da hiç bir bite rastlamadım.

1. kullanımdan sonra bitler yok oldu, 2. kullanımı ise işi garantiye almak için kullamıştım.

40 liraya almıştım bu ilacı. Şuan 1 tek muhabbet kuşum var, bu zamandan sonrada bit gibi sorunla karşılaşacağımı düşünmediğimden satışa koyuyorum. Hobici olup bitle sorun yaşayanların çok iyi işine yarayacaktır.

Kullanım şekli, kuşun ensesine 1 damla dökülmekten ibaret. Ayrıca kokulu bir ilaçtır.

Kenarda durup zaman aşımına maruz kalıp çöpe gideceğine bitle sorun yaşayanların faydalanması için satıyorum.

Yukarıda 40 liraya aldığımı belirttim, 20 liradan satıyorum. Alan kişi kesin faydasını görecektir, internette araştırmasını tavsiye ederim. Gerçi çoğunlukla yabancı sayfalara erişecektir :)

Veya  damızlık 1 dişi muhabbet ile de takas edilebilir.

lÜEBE55

Yeni Üyemiz
Adı
Murat
Soyadı
Şahin
endecto  nereden buldun  web sitesi varmı acaba