Sulphamezathine kullanımı esnasındaki durum

Melisa

Yeni Üyemiz
Adı
Melisa
Soyadı
Yıldırım
Dışkının kıvamı ve etrafında sarı yeşil renk bırakması nedeniyle Koksidiyoz tedavisi uyguladığım muhabbet kuşumda Sulphamezathine 5. Gün kullanımı sırasında dışkı bu şekilde. Acaba başka bir problem mi var yoksa zamanla mı düzelir değerli üyeler?

Femirleroğlu

https://www.instagram.com/faruk_emirleroglu/
Yönetici
Web sitesi
www.instagram.com
Adı
Faruk
Soyadı
Emirleroğlu
Dışkının kıvamı ve etrafında sarı yeşil renk bırakması nedeniyle Koksidiyoz tedavisi uyguladığım muhabbet kuşumda Sulphamezathine 5. Gün kullanımı sırasında dışkı bu şekilde. Acaba başka bir problem mi var yoksa zamanla mı düzelir değerli üyeler?

Bir önceki mesajda cevap verdim. Ancak 1 hafta içerisinde başka bir çözüm önerisi gelmez ise ben de sonucu bu mesaj altında tekrardan yanıtlayacağım. Bilginiz olsun.

Melisa

Yeni Üyemiz
Adı
Melisa
Soyadı
Yıldırım
Çok teşekkür ederim. Umarım sonuca ulaşırsınız siz de.

Melisa

Yeni Üyemiz
Adı
Melisa
Soyadı
Yıldırım
Bir önceki mesajda cevap verdim. Ancak 1 hafta içerisinde başka bir çözüm önerisi gelmez ise ben de sonucu bu mesaj altında tekrardan yanıtlayacağım. Bilginiz olsun.
Merhabalar sayın @Femirleroğlu bir sonuc alabildiniz mi merak ettim. Ben de flucan a basladim dün. 1 gun arayla veriyorum. Kuş yine biraz halsizleşti.

Femirleroğlu

https://www.instagram.com/faruk_emirleroglu/
Yönetici
Web sitesi
www.instagram.com
Adı
Faruk
Soyadı
Emirleroğlu
Merhabalar sayın @Femirleroğlu bir sonuc alabildiniz mi merak ettim. Ben de flucan a basladim dün. 1 gun arayla veriyorum. Kuş yine biraz halsizleşti.
Selamlar,

Dacostatin sonuç verdi ancak benim kuşumda extra başka rahatsızlıkları tespit ettim ve ben de pazartesi itibari ile koksidiel kür uygulayacağım. Ancak Dacostatiın için kullandım ve mantari bir problemi kalmadığını söyleyebilirim.

Bilgilerinize,