tanışalım

salih07celik

Yeni Üyemiz
Adı
salih
Soyadı
çelik
selam arkadaşlar,

sitenizi 1 haftadır takip ediyorum ve beğeniyle yazılanları okuyorum.öncelikle kendimi size tanıtayım.adım salih çelik 41 yaşındayım evli 3 çocuk babasıyım.uzun yılar almanyada yaşadım ve 26 yıldır antalyada yaşamaktayım özel bir turizm şirketinde çalışmaktayım .kuş merakım 8 yaşında dedemin bana 1 çift güvercin almasıyla başladı o gün bu gün birçok çeşit kuş hayvan besledim ( sultan,muhabet,güvercin,bıldırcın,çin horozları,balık,köpek,kedi v.s..) tüm bu hayvanları kendime ait müstakil bahçeli evde besledim.Antalya havalimanı arazimizi istimlak edince bu çok sevdiğim hobimden vazgeçtim.Uzun yılardır hayvan beslemiyorum.İçimdeki kuş sevgisi bana ağır basmaya başladı ve tekrar kuş besleme karar verdim aynı zamanda aile bütcesine az da olsa katkıda bulunmak istedim malum hayat şartları :( ikinci bir iş için baskı yapıyor.siteniz'de yazılanları okuyunca tamam dedim ;) işin uzmanları bu sitede bana teknik destek verebilecek insanların bu sitede olduğuna ve yazmaya karar verdim umarım tecrübelerinizi ve deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız çok teşekkür ederim. :)

saygılarımla

salih çelik

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
hoşgeldiniz salih bey.tam yerine geldiniz.biraz daha bilgileri açarsanız bu siteden fazlaca yararlanırsınız.

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Salih abi hoşgeldin. Senin gibi tecrübeli abileri görmek beni sevindiriyor.

salih07celik

Yeni Üyemiz
Adı
salih
Soyadı
çelik
cevap veren bütün arkadaşlara teşekkür ederim hoşbulduk arkadaşlar .Bu siteyi seçmemin nedeni de çok saygılı ,mütevazi,küfürsüz ve seviyeli olduğunu kanaat getirerek üye oldum .Umarım güzel paylaşımlar yaparız ben de elimden geldiğince tecrübelerimi sizinle paylaşmaktan çok mutlu olurum.

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
HOŞ GELDİNİZ İYİ DÜŞÜNMÜŞSÜNÜZ BU İŞLER UFAKTAN BAŞLAR BAKARSINIZ ÇİFTLİĞE DÖNMÜŞ

ozzycix

Yeni Üyemiz
Adı
Özcan
Soyadı
Karakaş
Merhabalar hoşgeldiniz, aktif olmanız dileğiyle.. :)