TKK FEDERASYONU BAŞVURU

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Katılım
5 Mar 2010
Mesajlar
4,991
Konum
İstanbul / Fatih
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Hasan bireysel olmuyor önce dernek üyesi olman lazım sonra o dernek seni temsilci seçip karar defterine yazması ardından federasyona üye olabilirsin

NASIL ÜYE OLABİLİRİM NE YAPMAM GEREKİR ? LÜTFEN OKUYUN !!!!

Kayıt işlemleri için dernekler federasyona üye olma gündem maddesi ile olağan üstü genel kurul yapacaklar ve bu genel kurulda Federasyona üye olma kararı alacaklar ayrıca federasyonda kendilerini temsil edecek 3 asil 3 yedek üst kurul delegesini de seçeceklerdir. Dernekler yapmış oldukları bu genel kurul toplantısının fotokopisini ve karar defterlerinde alacakları federasyona üyelik kararı ve temsil edecekleri 3 asil 3 yedek delegelerin karar fotokopisini Sitemizde Yayınlanan üye kayıt formu üç asil delege için doldurularak 3adet resim ile birlikte federasyona gönderilecektir. Delegelerin her biri için Muhtardan Nüfus kayıt Örneği ve İkametgah senedi ile nüfus cüzdan fotokopisi hazırlanıp gönderilecektir.


Her dernek üye adedine bakılmaksızın 2005 yılı için 150 YTL 2006 yılı için 250 YTL federasyona katkı payı yatırılacaktır.
Federasyonun hiçbir derneğin bütçe ve mülkü üzerinde bir yaptırımı yoktur. Her derneğin bütçesi ve mülkleri kendilerine aittir.
. Bu bilgileri Sedat Genç Yenidoğan Mah Meriç sok No:35 Samsun adresine göndereceklerdir. Derneklerimiz varsa kendilerinin veya herhangi bir yöneticinin veya çocuklarının Email ve Hotmail adreslerini acilen sekretere bildirmelidir.Aşağıdaki hesap numarasına 2005-2006 yılı aidatlarını her üye olan dernek yatıracaktır.
SAYGLARIMLA

Yılmaz ÇAKMAK

Federasyon Başkanı


HESAP ADI  :Kanarya ve Kafes Kuşları Federasyonu
HESAP NO    :468215
BANKA ADI  : Kuveyt  Türk  Bursa Şubesi
MUHBİR  BANKALAR  :
Ak Bank,  Garanti Bankası, Vakıf Bank

 

imrunlu

Uzman Üyemiz
Katılım
12 Mar 2010
Mesajlar
306
Konum
istanbul sultangazi sultançifligi
Adı
Hasan
Soyadı
Karakuş
herhangi bi dernekten olabilirmi imeiyd veya dier kuş dernekleri ve bu ücret dernekler tarafından ödeniyor üyeleri tarafından paymı ediliyor yani aralarındamı toplanıyor
 

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Katılım
25 Mar 2010
Mesajlar
477
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
arkadaşlar bende öyle biliyorum bireysel değilde dernekleri temsilen 3 kişi federasyona üye olabiliyor